Erken hamilelik belirtileri hakkında....

Amim canim insallah evet yumurtlama donemi civarinda gunde 2 kez yapiliyomus hani kacirmamak icin zaten cizgi koyulasmaya baslayinca yumurtlamanin yaklastigini anliyormussun.sen ne kadarlik evlisin kacinci denemen canim ankarada oturuyorsun sanirim ah memleketim cok ozluyorumm :KK43:

Bakalım artık elimden geldiğince takibi yapıcam :) ben 2009 da evlendim 5. Seneye girdik yani:KK16: bi geçen ay bikaç gün denedik bide bu ay işte bebiş işine yeni başladık hayat şartları:KK31:

uykum kaçtııııııı yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53: kızlar siz bunu okudugunuzunda yeni uyanmış olacaksınız şimdidennn GÜNAYDINNNNNNNNNNNNNNNNNN tüm cici anneciklere ve anne adaylarınaaaaaaaaaaaa güzel bir gün geçirirsiniz inşallah :KK16:16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

Son düzenleme:
düşünüyorum canım çok merak ediyorum :18: ama birazda beklemek istiyorum hamile degilsem bide boşa umutlanmayım...şu kadınların işi ne zor ya:emir_bebek:

kesinlikle oyle canım ne varsa biz kadınlarda var zaten:KK43: canım hani reglin geçtiyse yapmanda fayda var ee en nihayetinde hepmiz adet gününün geçmesini bekliyoruz ki öğrenelim inşallahhhhhhhhhhhh hamilesindir :KK70:

kesinlikle oyle canım ne varsa biz kadınlarda var zaten:KK43: canım hani reglin geçtiyse yapmanda fayda var ee en nihayetinde hepmiz adet gününün geçmesini bekliyoruz ki öğrenelim inşallahhhhhhhhhhhh hamilesindir :KK70:

canım sat 8 aralıktı 1 gün gecti ama ben her ihtimale karşı bekliyorum biraz daha...ama gögüsler fena agrıyo..

canım spermin kalitsi hızi düşer yumurtlama zamanın günlük yap ama gün içnde 2 defa ypma işni rıske atysn önemli zamanlar bunlar kaçrmamalsn

canım yok kacırmıyorumda normalde dr da burdaki arkadslarda bi sorun olmıcagıını söyledi..ovulasyon günüyse 2 kere yapmada daha cok fayda var diye biliyordum:/ şimdi sasırdım bir mi olacak iki mi günde_?

canım yok kacırmıyorumda normalde dr da burdaki arkadslarda bi sorun olmıcagıını söyledi..ovulasyon günüyse 2 kere yapmada daha cok fayda var diye biliyordum:/ şimdi sasırdım bir mi olacak iki mi günde_?

canım normalde gün aşırı yani 2 günde bir ama yumurtalama döneminde 2 3 gün arka arkaya olabilir aralıksız

Günaydın kızlar... Ramelden haber yok mu ya.. tüm formu okudum onun için hiç girmemiş umarım güzel haberlerle gelir bugün.. Esra da yok kaç gündür büşra da öyle nerdesiniz kızlarrrrrrrrrrrrr

canım sat 8 aralıktı 1 gün gecti ama ben her ihtimale karşı bekliyorum biraz daha...ama gögüsler fena agrıyo..

sen tabiki daaha iyi bilirsin canım..ama bildiğim kadarıyla hamilelik belirtileri adet belirtilerine benziyor yani bu göğüsteki hassaslığın belirtiden de olabilir..ben testi yapmandan yanayım tabi de ama karar senin canımsın :)

canım normalde gün aşırı yani 2 günde bir ama yumurtalama döneminde 2 3 gün arka arkaya olabilir aralıksız

dun sadece iki yaptım ama bugun aksam yapacam yarında aksam yaparım artık günde iki yapma olanağım kalmadı zaten bir tek dun vardı oyle yaparım canım artık..buarada sen nasılsın arivercim ramel nerelerde

sen tabiki daaha iyi bilirsin canım..ama bildiğim kadarıyla hamilelik belirtileri adet belirtilerine benziyor yani bu göğüsteki hassaslığın belirtiden de olabilir..ben testi yapmandan yanayım tabi de ama karar senin canımsın :)

sagol tatlım benim valla bu forum bu arkadaşlarda olmasa insan kafayı yer evde ya ...
:nazar:

Slm. Ben araniza yeni katildim . 2 yillik evliyim artik bebek istiyoruz 4 aydir korunmuyoruz. Ama olmuyor. Bi tane dis gebelik yasadim korkuyorum da aslinda

dun sadece iki yaptım ama bugun aksam yapacam yarında aksam yaparım artık günde iki yapma olanağım kalmadı zaten bir tek dun vardı oyle yaparım canım artık..buarada sen nasılsın arivercim ramel nerelerde

anladım canım günde 2 defa yapma bir defa yeter zaten sperm vücutta 3 gün kalıyomuş... rahat ol canım benim hiç stres yapma düşünme ilişki sırasında bebek için ilişkiye girmeyin.. çok kasıyoruz... benm de adetimin 4.günü işte canım bitmesini sabırsızlıkla bekliyorum... ramelden hiç haberm yok ya merak ettm ben de:KK43:(( dün hiç girmedm ben

X