Erken hamilelik belirtileri hakkında....

tamam canım peki önerdiğin bi marka var mı senin kullandığın ne mesela?

eee öyle dediyse tamm :) ama alttan muayane yok tamma mı unutma sakınn hemen leyla olup orda kabul etme :))) çok hızlı büyüyorlarr çokkk :) benmki fasulye gibi olmuşşş kıvrık kıvrıkk :)

tamam onu aklıma işlediniz zaten :) alttan bakmak yokkk :))
oyyy yerim o fasülyeyii bennnnnn :))

kıvrılmışda büyürmüş dee annesinin fasülyecik tanesiymişşşş :))

tamam onu aklıma işlediniz zaten :) alttan bakmak yokkk :))
oyyy yerim o fasülyeyii bennnnnn :))

kıvrılmışda büyürmüş dee annesinin fasülyecik tanesiymişşşş :))

hııı aferinnn :) evett benm bebişimm fasulyeckk olduuu eşim kırtasiye ye gidip fasulye alır onuda göbeğime yapıştırır diye bekledim ama yapmadıı şaşırttı benii kübraaa :)

gelsin bir sevecek onu annesii kıyamazkii onaaa :) inşallah kuzumm minnakk arkadaşş can yoldaşı olurlarr bize :) ayyy kıyamma ben onlara yaaa :) evetttt çokk uğurlu geldiii :) bence canına minnetttt :)

valla deli edecem kocamı bu uc gun kaçışı yok bendennnnnnn bebek için elimden geleni yapacam bakalım olacak mı canımsın

tamam canım peki önerdiğin bi marka var mı senin kullandığın ne mesela?

ben bugun clearblue ovulasyon testini aldım..su yumurtalama gunu gelmişse gülen yüz ifadesi çıkıyor :) yaptım ve direk gülen yüz cıktı onu öneririm canım ama yok bulamadıysan burda kullanan diğer arkadaşlarda yazmıştı onlarında isimlerine bak canım

hııı aferinnn :) evett benm bebişimm fasulyeckk olduuu eşim kırtasiye ye gidip fasulye alır onuda göbeğime yapıştırır diye bekledim ama yapmadıı şaşırttı benii kübraaa :)

hahahah :)) bende beklerdim doğrusuuuu :)
bak şimdi benide hayal kırıklığına uğrattıııı :))
olmazz performansta düşüş vaarrr :))

valla deli edecem kocamı bu uc gun kaçışı yok bendennnnnnn bebek için elimden geleni yapacam bakalım olacak mı canımsın

hahaha ama kız öyle düz yapmak için yapma haaa sperm üretimi için cazibe lazımm :) öncesinden bir şeylerr yapın izleyinn işte :))) çok açıkk oldu ama napimmm bebeişş için :) yatt kalkma 1 saat en az ve göbüşe çek bacaklarını top gibi ol çeneye çekk tamam mı :)

kızlar ben çıkıyorum
herkese iyi akşamlarrr

yarın sabah görüşürüz inşallahhh..

ramelll gelmedin bugün aklım hala sendeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee..

hahahah :)) bende beklerdim doğrusuuuu :)
bak şimdi benide hayal kırıklığına uğrattıııı :))
olmazz performansta düşüş vaarrr :))

aynnenn kuzummm bu günn arkadaşımm bizdeydi onunla sohbet ederken anlatıyordum yaptıklarını gülmekten öldük :) bu da o esnada geldi aklımıza eve gelince söyleyeceğim çok kırıldım bu ne ilgisilik canımm dicemm :) donar kalır heralde :)

kızlar ben çıkıyorum
herkese iyi akşamlarrr

yarın sabah görüşürüz inşallahhh..

ramelll gelmedin bugün aklım hala sendeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee..

görüşürzz kuzummm evettt ramell nerde baktımm tüm forma hiç girmemiş bu gün heralde teste gittii off negatif mii çıktıkiii üzüldü gelmedi belkiii neyse yarın sabah gelir inşallah

dişiliğimi sonuna kaadr kullanacagımaa soz veriyorum oglen yaptığımda kaldım yarım saatt ayaklarıda diktim havaya bisiklet çevirir gibide yaptım bi ara arkaya yuvarlandım top gibi durdum aynen dediğin gibi esim dedi bak bak hareketlere bakkk bi tarafını kıracak simdi dedim susta yardım et düzeliyim diyeee

kendine cokkkk iyi bak canım bebeginede oyleee..inşallah ramelde yarın iyi haberlerle gelir buraaya..kendine iyi bak iyiaksamlar canım

hahahaha koptummmm yaaaaa :) aynennn kuzummm devammm :) gülme ama bu esnada aman diyim dışarı atarsın :) evett bu günn tüm cazibeni kullann kırbaçla falan karşılaa :) hahaha kız şaka yaptımm korkar kaçarr bize lazımm daha :) ben çıkıyorum kuzum iyi akşammlarr öptümm muckk muckkk :)

yok tamam canım kkorkutmıcam onuuuu yarıın gorsmak üzere canım kendinede bebeginede cok iyi bakk cok teşekkür ederim bilgiler icin Allah razı olsun..iyiakşamlar canım

tamam canım saol allah bu ay göbüşünü boş bırakmasın

yaa ayıp olmzsa bi şey sorucam şimdi ilişkiden sonra kalkmıyorum ayağa ben de yatıyorum ama kalktıktan sonra akıyo ya dışarı ben hep düşünüyorum acaba hepsi mi aktı yani bildiğin baya akıyor. sizde de öyle oluyo mu akıyo mu dışarı?

canım bende simdi onu sorucaktım kızlara ama çıktılar benimde aklıma simdi geldi bu defa tutmaya calıstım içimde 2 saat kadar ama bu defa wc ye çıkınca akıyor mecbur acaba herkeste oylemi diye..bildiğim tek sey ilişkiden sonra esin hemen geri çekilmesin o sekilde durun gerekirse 5 dakika zaten kenidiliginden cıkıcak..o yüzden direk esin geri çekilmesin ki sprm icerde biraz kalsın

Uğurluuu tablomuzz hepimizee uğurr getiirrii inşallahh kızlarrr :)

UĞURLU TOPİĞİMİZ
İSİM
YAŞBAT
SONUÇ
BUSRAA32327 ARALIK 2013bir dahaki deneme
hasekihurrem2328 Aralık 2013beklemekte
hayr_hayr2530 ARALIK 2013beklemekte
cansucandan2531 Aralık 2013beklemekte
hknslcn271 OCAK 2014beklemekte
MİNOK272 OCAK 2014beklemekte
Fbcan282 Ocak 2014hamişşş:))
Tutkuu214 Ocak 2014hamişşş :)
Kubrakk4 Ocak 2014hamişşş:))
Ariver201 şubat 2014Beklemede
ramel88265 Ocak 2014beklemekte
wihitelead295 Ocak 2014beklemekte
didem13115 Ocak 2014Beklemede
ad123309 OCAK 2014beklemekte
nurnurnurum2315 OCAK 2014beklemekte
kimyacı43299 OCAK 2014beklemekte
Secido2812 Ocak 2014Beklemede
kirya13 Ocak 2014beklemekte
Tuanabatu062016 OCAK 2014Beklemede
Angeltavsan2120 ocak 2014Beklemede
cetrina2426 ocak 2014Beklemede
eat2630 ocak 2014Beklemede
gunyuzu062931 ocak 2014Beklemede

tutkuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu annecikkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…