Erken hamilelik belirtileri hakkında....

şimdi kendi değerime netten baktımm..5 haftalığa denk geliyorrr :)))))))

canımm cook sevindim yaa.ne güzel inşallah rabbim bizlerede nasip eder.sana bişey soracaktım,hamilelik belirtilerin nasıldı? göğüslerin ağrıdı mı ucu mu sızladı nasildı yani? (afedersin ama) hiç idrarına dikkat ettin mi bulanık mı

canm gün içersinde sıvı tüketildigi içinn sureklıı ıdrarr koyu cıkmıyoo ama sabahh ıdrarıı kopp koyu :)

canm gün içersinde sıvı tüketildigi içinn sureklıı ıdrarr koyu cıkmıyoo ama sabahh ıdrarıı kopp koyu :)

hımm anladım canım.hamilelerin idrarı genelde daha koyu ve tortulu oluyormuş diye duymuştum da.ondan merak ettim :)) bide hiç ateşini ölçtün mü? hamilelikte ateşte yüksek oluyormuş

hımm anladım canım.hamilelerin idrarı genelde daha koyu ve tortulu oluyormuş diye duymuştum da.ondan merak ettim :)) bide hiç ateşini ölçtün mü? Hamilelikte ateşte yüksek oluyormuş

evet cok ölçtümm benım hepp 36.3 civarı felan cıkardıı sımdıı 36.7 36.8 felan cıkıyo :)

fbcann hayırlı olsun canımm.güzeller güzeli bir hamiş daha
Yeni gelen arkadaşlarım hoşgeldiniz.vallaa ben 2 gündür regl peşine çalışmalara başladım.yeme içme işini düzene koydum birazcık.az öncede yürüyüş yaptım evde spora başladım.strese karşı çok iyi oluyor arkadaşceğizlerim kendimle uğraşırken stres falan kalmıyor sizlerde bi uğraş bulun bu ay hamilelik patlaması yaşansın pişt buarada ovulasyon testlerimde geldi
Büşraaaaaaaa ben seni takip ediyom sen nerdesinnn?

cici anneler ve ccici anne adayları bugun nasılsınız:)

ben birazdan cıkıcam ama azda mutlu olduğum bi haberi sizinle paylaşayım dedim..yumurtalanma tarihim için baktrcam demiştim ya..bugun benim yumurtalanma tarihimmiş..yani erken yumurtluyormuşum en azından bunu ogrendigim için cokkkkk mutlu oldum:) hep 12 14 15 gibi biliyordum meğer bugunmuş yani regl bitiminden 2 gun sonra :) bana dua edin olur mu

Rabbim yardımcın olsun canım, inş daha mutlu haberini de alırız :)

canımmm tşk ederimmm..darısı seninde başına en kısa zamanda inşallahhhh

benim öyle çok bi belirtim olmadı canım.iki haftadır göğüslerim yanlardan ağrıyor.hafif şişlik var ama dokununca acıyor.
biraz iştahım açıldı,pek yemek yemem ama iyi yemeye başladım.onun dışında regl olacakmışım gibi kasıklarımda iğne gibi batmalar oluyordu. ve akıntım vardı açık sarı renkte.başka bir belirtim olmadı canım..tabi bunlara belirti denirse :))
idrarıma dikkat etmedim inan canım..ama bundan sonra senin için bakayım ilk çıktığımda

canım benım dun gece ılıskı oldumuu bugu gece ve yarın gecede olsun olurmu keske hemen cıkmasaydın az konussaydık:)

tutkuuuuuuu :)
sen ovlosyon testi ilemi hamile kaldın bana da anlatırmısın neler yapam gerekiyor nezaman ve nasıl başlamam gerek bugun8.günüm sabah yaptım tek çizgi çıktı atmadım 8.gün yazdım saat 10.30 dye????

ayyy canımm çok sevindimmm.. o zaman çalışmalara aralıksız devam edinnnn )
harika bir haber bugün duyduğummm :))
dualarım seninleee..
Rabbim hayırlı sağlıklı mutlu bir evlat nasip etsin inşallah sanaa..
öbür ay haberini almayı nasip etsin bizeeee :)
aminnnnnnnnnnn

bebegımm ılıskıı durumunuu ne yapıyorsunn yaa cuma aksam oldu en son bıdaha olmadı bızım korkuyorum ben

canım biz en son yılbaşı günü olmuştu :) ondan sonra olmadı. bekleyelim demiştik.zaten eşimde bilmeden zarar veririz diye yapmadı.iki gün önce sonucu öğrendik ama ona rağmen bi değişiklik yok :)
açıkçası bende çekiniyorum.
pazartesi günü doktora gidince sormayı düşünüyorum ama nasıl sorulur ki ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…