Erken hamilelik belirtileri hakkında....

merhaba arkadaşlar sat 9 aralık 2013 hala adet olmadım bnde 10 gündür çok gaz var göbegim kocaman oldu şişlikten kendimi sıcak tutuyorum ama gecmiyo gögüslerimdede mavi damarlar çıktı hep acaba gebemiyim ya bulantım yok ama devamlı uyumak istiyorum off kafam çok karıştı ya ne zaman test yapmam gerekir ...

Regl gununden 1 gun sonra sabah ilk idrarinla yapabilirsin testi ya da direk kan verebilirsin
Bulanti icin cok erken ama gaz ve uyku belirti olabilir

teşekkrler canım cevap için hayırlısı artık bitane kızım var zaten daha küçük nasılolcak bilmiyorum..:26:

Canim degerin gayet iyi bence hayirli olsun :) 48 saatte bir ikiye katlayacak deger bu da 2 gun sonra keseyi gorebilirsin demek oluyooooorrrr :)))

saol canımmm :)
evet doktorumla konuştumm..pazartesi günü gel dedi.
şimdi kese oluşmamıştır boşuna gelip gideceksin dedi..
pazartesi sabah ilk randevu benimm :)))

herşey iyi olur inşallah hepimizz içinnn..

ramel nerdee biliyor musunn?

bu arada senin bebişin nasıllll?? misminicik hallerini yerim onunnn :)

Oohhh cok sevindim bebegimmmm hadi bakalim :)))
Aaayy p.tesi gunu cok guzel olcakkkk :)

Rameli hic gormedim cnm haberim de yok belki de hastaneye falan gitti :)

Tatlim ben de iyi diyeyim iyi olayim icimde bi huzursuzluk var insallah yersizdir umarim hersey yolunda gider, lekeler kesildi ama koyu sari akintim geliyor.

içini ferah tut canımm..
diğer yaşadığın geçti gittiiii
artık yepyeni bir umut var önünde..yeni bir cannn
çok şükür lekelerin kesilmişş..sarı akıntı normal..hamilelikte olurmuş bitanemm..
ama öyle herşeyi takarsan 9 ay geçmez kiii..
rahat olll. herşey çok çok güzel olacak Allah'ın izniyleee :))
hem pozitif olursan bebişinde annem mutlu o zaman bende mutlu olmalıyım derr vee yerinde güzelce dururrr

Yerim ben onuuuuu :)
Bi buyusun saglikli bi sekilde annesi ona neler yapicakkk poposunu isircam ellerini ayaklarini yicemmmm :)
Beni birakmasin yeterrrrr

bırakmaz tabikiii..senin gibi tatlı bir anne bırakılır mıı hiçççç )

benim yerimedee ısırrrr :)

sen iyi düşün ki o da iyi olsun canım ve Allah'ın izniyle iyi de olacak inşallahhhh :)

canım mesaj kutun dolu.. mesaj gönderemedim.

Merhaba kızlar, aranıza yeni katıldım.
3 yıllık evliyim ve bu ay ilk kez korunmayı bıraktık, en son 17 aralıkta hastalanmıştım 2-5 ocak arası kahverengi lekelenme oldu, hazımsızlık ve yorgunlukta var bakalım bu ayın 12-14'ü arasında normalde hastalanmam gerekiyor, sizce bunlar gebelik belirtisi olabilir mi?

bu kardeşim beni deli edecekk yaa başım agrıyoo migdem bulanıyoo dıye ıkı gundur mutfaga felan girmedimm bu saat olmuş insan bı kalkar cay koyarr evde ekmek kalmamıss sen git al ben gitmm diyoo ıkıdebır bana bagrıyoo dun kan tahlılını 12 gibi verdım adamm 2 gıbı cıkar dedıı cıldırdıı 2 ye kadar beklıcekmıyızz bılmem nee delı oldumm strese soktu benıı bana yardımcı olacagıı yerde köstek oluyoo ben bekarkende böleydıı sureklıı kavga ederdık tartısırdıkk hep baana karşıı gelırdıı aramızda 2 yas var yok. deli olucamm bu bana böle yaparsa esımın aılesı napmasın acaba esımın kardesıı bunun tavırlarından bın kat iyi davranıyoo bana ksuura bakmayınn sımdıı sınrıımı bozduu yazmk geldi içimden öle

canım bu yaşlarda insan biraz vurdumduymaz oluyo.çünkü sorumlulukları yok.seni elbetteki anlamaycaktır,çünkü senin gibi düşünemiyo herşeyi.bence kardeşini al karşına böyle böyle ablam de.belki anlamasa bile yinede vicdanen bazı şeyler dank edecektir :)) kardeş gibisi var mı yaa.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…