Erken hamilelik belirtileri hakkında....

kuzularr ben çıkıyorum uykum var azıcık uzanayımmm mayıştım iyice kendinize ve bebişlerinize çok iyi bakınnn öptümm sizi muck muckk muckk

aaaaaaaaaa gercektenmı benım gıttıgım hastane ozel bıde 6 da kapanıoda oyuzden ole sanıodum hepsı

yok bebeğim..çoğu çalışıyor hangisine gideceksin?bir ara sorsana böyle kendini daraltacağınaa?
ya da uygun değilsen adını ver ben arayayımm

yavrumm bir dakika sakinleş ve içindeki sesi dinleee..ne diyor sannaa??
gerçekten o ses doğruyu söylüyor inan bana..
derlerdi inanmazdımm..hamile olduğumu biliyorum diye..valla anlıyor insannn

içimdeki ses hamilesin dıo canım ama bı yanımda dıo kı ya yumurtan catlamadıysa kıstten dolayı adet olmuosan

yok bebeğim..çoğu çalışıyor hangisine gideceksin?bir ara sorsana böyle kendini daraltacağınaa?
ya da uygun değilsen adını ver ben arayayımm

canım bız yenımahhalleye baglıyız ama batıkentte oturuorum yenımahalledekı cogu yerı bılırım..lına war ya oraya gıdeyım dıorum tabı eger acıksa en azından sımdı kan wersem yarın bellı olur..yarın wersem dıger gune kalacak...cok saol tatlım ben arayayım barı sımdık

içimdeki ses hamilesin dıo canım ama bı yanımda dıo kı ya yumurtan catlamadıysa kıstten dolayı adet olmuosan

içindeki sese kulak verr..çünkü o doğru söylüyor heppp..
kist derdini unut..şimdiye kadar vücudunun yapmadğı şeyi bu ay nasıl yapsın
iyi düşünnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn.

evet ara ve sor en güzeli.böyle kendini sıkacağına..aynı gün pozitif ve negatif şeklinde söylemeleri gerek bebeğim..benim öyle olduuu

selam kızlar 30 35 günde adet olurum bugun adetımın 38. günü yumurta akı kıvamında akıntım var kasık bel agrım var hamilelik belirtisi mi?

Aradın mııı?
durum nedir?
bide ne dersin ben yarın mı gideyim cumartesi mi?
ya yarın gidersem ve alttan bakmak isterse durumum uygun değil

selam kızlar 30 35 günde adet olurum bugun adetımın 38. günü yumurta akı kıvamında akıntım var kasık bel agrım var hamilelik belirtisi mi?

aradım canım o dedıgım yrı 6 ya kadar acıgız dıo offfffffffffffffffffffffffffffffffffffff

canım eger 30 yada 35 ise bi ovulasyon testi alıp dene 5 günde olsa bi sapma oluyorsa tarihlerde belki ovulasyon testleri yardımcın olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…