Erken hamilelik belirtileri hakkında....

Dostlar ben simdilik cikiyorum eve gidince tum yazilari okuyacagim tel den zor oluyor

Optum simdilik hepinizi muaaahhhhhhh

saol canım benimmmmmmmmmmmmmm..,
Rabbim sanada nasip etsinn en iyisini e sağlıklısını en tosuncuğunuu en tatlısınııı :)

tamam sonucu alınca yazarım bebeğimmm :)

evett canımm sonuçlarr icinn cumaa gell belkii görunur dedi

büşram bugün 15.gün dün oldu ilşki 7.ci gündn beri bir gün arayla yapyrz ama bn ay hç takmyrm öle saatlrce ytmyrm normal ilşki yaşyrm geçen aylrda resmen sırf bebek içndı ama bn stres ypydm öle olunca bu ay dğl baya rahatm hç düşnmyrm ins bizde alcz güzel haber

sen al testlerini birlikte takip edelim bebeğim..
madem doktor bakmıyor bizde kendimiz bakarızzz.. ))
akışına bıraktım canım vücudumdaki değişiklikleri yazarım söylersiniz o testler stres yapıyo şimdilik kalsın :))9
benm eşim duysa girdiğimi zaten neti kapatır bilmiyo ki yazık..:))) stres yapmamaya çalış canım ben de denicem

tebrik ederim tatlımmmm ne güzel bu ay hamiş haberleri aldık hep:::)))))))))))))

saol canım benimmmmmmmmmmmmmm..,
Rabbim sanada nasip etsinn en iyisini e sağlıklısını en tosuncuğunuu en tatlısınııı :)

tamam sonucu alınca yazarım bebeğimmm :)

çok çok çok çok çok çok teşekkür ederimmmmmmmm bir anne duasına ihtiyacım vardı canım benim cok saollllll:) artık cok dikkat et kendine bebiş için sıkıntı yapma bugun güzel haber alacaksın zaten :) dualar seninle

canım benımde o aralar 25 ınde catladı dıye dusunuorum...ozaman eger hamışsem benımkıde cıkarmıkı ya

canıımm hic bişeyy istemiyoo kii ama uyucamm birazdaan :)

annecim canın hic birsey cekmedigi zamanlar bi kase yoğurt al onu yeee mis gibi sonra bi güzel uyu dinlen hadi senin enerjiye ihtiyacın var bak tum gece nerdeyse uyumamışsın annesi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…