Erken hamilelik belirtileri hakkında....

biliyorum canım da işte bana herşey belirti gibi geliyodu.bakalım eşimi ikna edebilirsem alacam

canımm bence kendini çok dinleme..hepimiz aynısını yaptığımız için zaten böyle oluyor..
benim sana tavsiyem,
ben bunu bu ay yaptım ve hamile kaldım..
doktora gittim aslında ama sen doktora gidemeyeceğin için adetin bittikten sonra 10.günden itibaren başlayıp gün aşırı ilişki yaşayın.taa ki 24.güne kadar.24.günden sonra isterseniz bikaç kere daha yapabilirsiniz.
zaten bu söylediğim zaman içinde yumurtlaman gerçekleşiyor.
yumurtlama olduğunuda şöyle anlayabilirsin.. kasıklarında ağrı olur ve beyaz uzamayan uhu gibi sümük gibi akıntın gelir.işte o zaman anla ki yumurtluyorsun :KK66:

ayrıca sürekli bebek düşünme ve sürekli eşinle bunu konuşma..kafana takma..başka şeylerle ilgilen.ilişki esnasında bebek düşünme.ve asla ama asla olmayacak diye de düşünme..düşün ki bu ay herşey güzel..mesela kitap oku.çalışıyorsan daha çok işinle ilgilen.çık gez dolaş..kafanı dağıt kısacası. kendini strese sokma ve sokacak durumlar yaşatma kendine. akışına bırakınca olumlu olunca ve bide ovülasyonu zamanı denk gelince olay bitti..gerisi Allah'ın takdiri artıkk..
inan bana benim böyle olduu.. en rahat ayımdı.. hep mutluydum çok şükür..
o yüzden bunlar çok önemli canım :KK66:

aynı ben aynı benim eşim.. stresten tüm belirtileri yaşadım ömrüm boyunca ağrımayan göğüslerimi bile psikolojikmen ağrıttım hayatım boyunca gecikmeyen adetimi geciktirdim nasılım amaaa :))) stres yapmamak gerekiyo hiç bi konuda

sağlık olsun canım kullandın artık bakalım ne olacakkk. bat ne zaman

benm eşim bu siteye faln girmemi istemiyo.girersen ovülasyon testi almam diyo :)) ben göğüslermde bisürü damar buldum artık sen düşün. :KK70: iki ay önce adetm tab beş gün geçti,midem bulnıyodu,sabahları başım dönüyodu faln faln..tam doktora gittim sıra bulamdm gerri gedlm hastalandm.inşallah bizde en kısa zamanda hamile kalırız. benim bat 15 ocak.bakalım ne oolacak :))

Kac cikmisti canim senin ve kanamadan sonra mi yaptirmistin test kanaman kac gun ve ne kadar gelmisti cok korkutuyo bu lekeler beni

canımm benm 270 çıkmıştıı öğrendikten 4 gün sonra falan kahve rengi lekelenme olmuştu ama benmki hiç artmadı azıcık azıcık geldi doktor bol bol sıvı tüket uzan demişti bana çok şükür bir şey olmadı korkma sende allahın izniyle bir şey olmaz

görülmediiii yaa dahaa çookk minnaakkmışşşşşşşşşşşş s;(

olsun üzülme bebeğimm ben de öğrendikten 10 gün sonra görmüştüm biliyorsun kan değerinde yükselme varsa iyi :) hemen göstermiyorlar kendilerini daha 5.haftayı doldurman lazımm

kübracım canım bu ay hepmi günasirı oldu ilşkilrn ve ilşkdn snra naptn ne zaman sonra banyo yaptn nelere dikkat etmemz lazım anltsana biraz

canım su pco yu sankı bı kansermış gıbı dusunmeyın ya uzmeyın kendınızı allahın ıznıyle ınş hepımız hamış kalcaz..senın bı sorun warsa sor bıldıgım kadarıyla yardımcı olurum

evlenene kadar hiç sorun etmiyordum aslında içiyodum hapımı gecıyordum ama şimdi işlr degıstı bıraz doktor erken dıye tedavıye baslamıyor sadece glifor dıye bı hap verdı seker hapı aynı zamnada bır bucuk aydır kullanıorum kulandım 15 gun sora az da olsa regl oldum sımdı adetıme yıne 12 var ve kahve rengi akıntım var üstüne görme falan diye okudum ama bilmiyorum kafam cok karısık:KK23:

o yüzden sabrediyoruzzz :KK66:)
akıntın ne durumdaa??

bu arada 5-5.30 gibi çıkacakmışşş :KK43:(
dış laboratuvarda yapıldığı için geç bildiriyorlarmışşş :KK43:(
bir daha oraya bişey yaptırmam vallaa :KK43:[/QUOT

yaptrma canım paranla rezıl oluosun ya bekle bekle bekle bı heyecan yaşatmıolar ınsana..........akıntım war ama ole şiddetli deıl her wc ye gıttıgımde hemen hemen gelıo peceteye..acık sarı...senın ne durumda

aynen öyle canım yaa..alt tarafı bi değer söyleyeceklerrr :))
onunda cılkını çıkartıyorlar..

canımm bence kendini çok dinleme..hepimiz aynısını yaptığımız için zaten böyle oluyor..
benim sana tavsiyem,
ben bunu bu ay yaptım ve hamile kaldım..
doktora gittim aslında ama sen doktora gidemeyeceğin için adetin bittikten sonra 10.günden itibaren başlayıp gün aşırı ilişki yaşayın.taa ki 24.güne kadar.24.günden sonra isterseniz bikaç kere daha yapabilirsiniz.
zaten bu söylediğim zaman içinde yumurtlaman gerçekleşiyor.
yumurtlama olduğunuda şöyle anlayabilirsin.. kasıklarında ağrı olur ve beyaz uzamayan uhu gibi sümük gibi akıntın gelir.işte o zaman anla ki yumurtluyorsun :KK66:

ayrıca sürekli bebek düşünme ve sürekli eşinle bunu konuşma..kafana takma..başka şeylerle ilgilen.ilişki esnasında bebek düşünme.ve asla ama asla olmayacak diye de düşünme..düşün ki bu ay herşey güzel..mesela kitap oku.çalışıyorsan daha çok işinle ilgilen.çık gez dolaş..kafanı dağıt kısacası. kendini strese sokma ve sokacak durumlar yaşatma kendine. akışına bırakınca olumlu olunca ve bide ovülasyonu zamanı denk gelince olay bitti..gerisi Allah'ın takdiri artıkk..
inan bana benim böyle olduu.. en rahat ayımdı.. hep mutluydum çok şükür..
o yüzden bunlar çok önemli canım :KK66:

kübraaa napayım ben yarın yapayımmmı test kafam cok karıştı ya...25 ınde catladı dıye bısey yok kı sonucta tahmını bısey belkı26 da catladı...sureyı uzun tutuorum 31 aralıkta rahme yerleştırıorum bebeı:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52: daha 7 gun olmuş oluo rahme yerleselı 10.gunde gıdeyım demı

Kac cikmisti canim senin ve kanamadan sonra mi yaptirmistin test kanaman kac gun ve ne kadar gelmisti cok korkutuyo bu lekeler beni

bebişimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm hayırlıııı olsun diyorummm çünküüüü bu birrr bebiş haberriiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :)))

Hic inanasim gelmiyor sonucu aldim elim ayagim titredi bi heyecan yaptim mal oldum :)
Ay canim bi hersey yoluna girsin kendime cok iyi bakicam coookk

Bu arada canim okudum da sayfayi kaybettim cvp yazamadim yenimahallede oturuyormussun benim de ailem demetevlerde evlenince ist geldim ben orta dogu tip merkezi var canim oraya gidebilirsin ama tabi fiyatlari nasil sonuclar ne zaman cikiyor bilmiyorum bir de ivedik metrosunun hemen karsisinda var cadde uzerinde orasi da iyi annem operasyon gecirmisti orda

kübraaa napayım ben yarın yapayımmmı test kafam cok karıştı ya...25 ınde catladı dıye bısey yok kı sonucta tahmını bısey belkı26 da catladı...sureyı uzun tutuorum 31 aralıkta rahme yerleştırıorum bebeı:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52: daha 7 gun olmuş oluo rahme yerleselı 10.gunde gıdeyım demı

evet bebeğimm..sen biraz daha bekle bence..
bak bende bekledimm..
bence hafta ortası yaptırr..
o bebiş gelsinnn çekicemmmm :KK4: :)) nedir bu çektiğimiz senden dieee :)

X