Erkek kardeşimin eşi

Ben hızımı alamayıp annemle bile koyabilirdim. Bana gelince dert keder, onlara gelince haftada 3 gün yemekli ağırlama.
Haklısın aslında... Annesinin üzüldüğü falan da yok, kardeşinin huzuru kaçmasın diye gelin hanımın bebek gibi totosunu yıkamadigi kalmış bir tek.

Bebeğinizi kaybetmissiniz başınız sağolsun o durumda bile sizi aramadiysa bu sepepsiz olmaz bende arkasından bu kadar yorum yapılan tanımadığım bir kadına insan değil deyip günaha giremem.Sizi o durumda bile aramadiysa bir sebebi vardır geçerli.Ona sormaliydiniz ki bence siz soracak bir insansınız hesap soracak ben bunu anladım.Siz kenara çekilmez ve o geline o hesabı sorarsiniz anlattiklarinizda öyle seyler çarkı sonuna kadar yorumunun arkasındayım ben.Mutlaka bir mevzuu oldu

Belki mesafe seviyordur.
Herkesi kendiniz gibi insancıl görmeyin, kimisi de insan sevmez. Ben ne kötülük ettim de bana böyle yapıyor diye de kendinizi yormayın, o öyleymiş deyin geçin.
Gelin aldınız, kendinize kız kardeş değil.

Aynı şekilde. Haklısınız. Artık sormayı düşünmüyorum bir önemi kalmadı içimi dökmek istedim sadece. Teşekkür ederim

Ne alaka ne kadar üslupsuz ve patavatsız birisiniz. Gözümü kulağımı kapatıp oturcak mıyım bazı şeyleri sorgulamak elbette hakkım

Haklısınız. Ben farklı bir yakınlık hayal ettim belki de

Konuyu sanki ben yazmışım gibi okudum. Her sey o kadar birebir aynı ki. Oğlum çok şükür iyi hayatta ama engeli var doğduğundan beri hastanelerdeyiz o zaman bile aranmadım. Üstelik hiç bir sorun yokken. Bazı insanlar böyledir. Bir sorun olmasına gerek yok. Ben de kız kardeşim gibi olur iyi anlaşırız diye düşünürken gereksiz bir mesafe koydu. Hiç aramıyorum aramam

Nişandan önce siz erken gitmişsiniz. Belki oda sizin aramanızı beklemiştir? “Nasıl gidiyor hazırlıklar, yapabileceğim bir şey var mı, ben geldim hadi gel görüşelim” gibi. Telaşeden aklına gelmemiş olabilir. Ya da o ara belki kendi sıkıntıları vardı, başkasını düşünecek durumda değildi. Diğer konularıda çok aşırı önemli göremedim ama bu siz çocuğunuzu kaybettiğinizde ulaşmaması gerçekten çok ayıp olmuş…

Sırf bu konudan dolayı ben bir daha görüşmezdim.
Neden böyle oldu diye çok kafa yormayın, herkesin bambaşka bir iç dünyası var. Allah bilir o neler düşünüyordur ya da hiç düşünmüyordur. Kendi hayatınıza odaklanın.

Evet mesafeliyiz zaten haklısınız
Öncelikle başınız sağolsun, Allah sabrınızı arttırsın; bebesinizde sağlıkla büyüsün
Sizin yerinizde olsam en başında tavırlarının nedeni sorardım ama geç kalmışsınız... En güzeli kendi çekirdek ailenize odaklanın, geri kalanlarda ne hali varsa görsün.

Yalnız kulagimi gözümü kapatıp susacakmiyim derken bir üyeye ne kadar patavatsız insansın yazarken ve sorgulamak hakkım derken hicde yumuşak değilsiniz benim yorumu doğruladiniz teşekkürler siz zaten susup kenara cekilmezsiniz.Bunu Yumuşak yazmak için konuyu çok uğraşmış siniz fakat işte üslup bı yerden ortaya serer dimi.Asil mesele sizi kardeşinizin de nedense bu evliliğe müdahale ettirmemesi ve karısı ile ikisi nedeniyle sizin hiçbir türlü söz hakkınız olmamasimi .Yani kurduklari dünyada mesafe istemeleri belki 3 değil iki kişi olmak istemeleri ve sizi sadece bir kardeş olarak görmeleri hani arkadaş değil sırdaş değil abla değil dert ortağı değil iç işlerini bilen değil.Gercekten kırmak istemem ve inanın siz kesinlikle geri kalmazsınız bence yapılanlara tarzınız kesinlikle konuda yazdığınız gibi olamaz.Mutlaka bı yerde o gelinin duyacağı birşeyler olmuş gibi.Neyse çıktım konudan bence geline sorun hani sormayinca siz yaptığınızı biliyorsunuz gibi oluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…