Elinde değilmiş, Âşık olmuş...

Okurken nutkum tutuldu gözlerim doldu. hic tanımadığım halde sizi bu kadar üzülürken o adam musvettesi nasıl vicdansiz olur ya.insan hamile kadını nasıl yalnız bırakabilir? Allah yardımcınız olsun.keske yanınızda olabilsek destek olabilsek çok Üzgünüm beddua sevmem ama Allah yanına birakmaz inş ikisinin de. Aşk falan değil tutamamis uckurunu pislik herif.Allaha havale edin ve ailenize söyleyin mutlaka aynı şekilde onunda ailesine haber verin.tek dusunceniz bebeginiz olsn bu kadar ağır şeyleri yaşamanız hamileyken cok zor.bebeginiz de hissediyor büyük ihtimal. Yazıklar olsun o adama.

Can'ım benim bunlar elbette çok önemli ama oğlunun Aslan gibi annesi olacak. İkiniz dünyanızda çok Mutlu olacaksınız. Kalbin o kadar güzel ki Rabbim gönlüne göre versin her şeyi.

Allahım ya valla ne diceğimi bilemiyorum
Gözlerim doldu nefes alamadım

Bebeği görmeyi hiç bir şey hak etmiyor o adam

O adamın da o kadının da allah ıslah etsin

Allah yardımcınız olsun gerçekten yardım alın hamilesiniz ailenin yakın arkadaşınız ne varsa size destek olsunlar

Hayatta hicbir sey bitmis değil emin olun. Belki de oğlunuzu sizin bilebtahmin edemeyeceğiniz kadar cok sevecek,onu öz oğlu gibi sahiplenecek birisi çıkar karşınıza.. ille olmasina gerek de yok, siz cok güzel büyütürsünüz bebisinizi elbette. Ama hayat bu her sey olabilir,yeniden bir aşk olabilir. Cok daha mutlu olabilirsiniz. Şimdilik sadece imtihan bunlar sizin için. Insallah daha güçlü bir şekilde çıkacaksınız bu durumdan. Bir psikolojik destek almanızı öneririm, toparlanma sürenizi kısaltabilmeniz icin. :)

Cnm benim ya(( ama her işte bi hayır vardır, Allah çok güzel insanlar çıkarsın karşınıza, bi yerlerde siZi bekliyorlardır hakedenler.. Hiç umutsuzluğa kapılma, sen yanlış bişey yapmadın , doğru yolundasın Allah doğrularla beraberdir

Allah yardımcınız olsun. Bebeğinize sarılıp yaralarınızı sarıcaksınız inşallah ama, ona bişey olmasına izin vermeyin biraz sakinleşin. Zor ama onunda size ihtiyacı var..

illerde cok pisman olacak ama asla affetmeyin.cabalamamis bile resmen seni sevmedigini demis ztn. peki ne diye cocuk yaptiniz?o istedimi

O kadına ne demeli, kadının en büyük düşmanı kadın hamile olmanıza üzüldüm, şimdi bana kizanlar olcak
evli erkeklerin peşinde koşan kadinlar ,sırf parasini yemek için yuva yıkmak çokmu hoşunuza gidiyor
karısını aldatan erkek bence kendi erkekliginden şüphe duyuyor dışarda , erkekligini deniyor
erkeklerinde o'su var ,kadınlarında, iğrenç ler
Aynaya bakınca kulaklarinin üstündekini görmüyorlar
Allah yardımcı olsun ,kızım deymiyecek birine hiç üzülme. Rabbim senin hep yanında olsun

ne biliyorsun kandirmadigini belki bekarim dedi öylede cok yapan erkek var

ah o adami hele hele ki o O...PU YA KURBAN OLASICA O YANINDAKI YARATIGI BIR ELIME VERSELER...O...PU LARA YAZIK. onlar parasizliktan yapiyor caresizlikten belki de. o kadin karni burnunda sizi karsisinda gorunce ne yapti. piskin piskin durdu mu. ALLAH BELASINI VERSIN. EVET BELA OKUYORUM ALLAH BIN TURLU BELASINI VERSIN OLMESIN SURUNSUN GEBEREMESIN PISLIK. hangi sehirdesiniz size destek olalim bulusup isterseniz Ankarada iseniz. cok uzuldum anlatamam icim yandi resmen

Kendi basima gelmis gibi uzuldum biranda.
Acinizi hissettim.
Cok zor, Rabbim kimseye yasatmasin.
Rabbim size bu zamanlari atlatmanizda yardim etsin ve sabir versin.
Acinizi hafifletsin, yavrunuzla guzel gunler gostersin ins.
Uzuldum.

Herkesin bir imtihanı olur derler ya sizinki de bu belki. Çok zor da olsa bebeğiniz için güçlü olmak zorundasınız. ilerde o adam çok pişman olacak ama iş işten geçmiş olacak malesef. hatta içinde zerre vicdan varsa sizin şu an ne hâlde olduğunuzu düşünmekten o kadınla da arası bozulabilir. öyle aşık oldum falan demesi bnce kuyruğunu dik tutma çabası içindi. siz hamile iken aklınca takıldı siz doğum yapınca hem o kadınla hem sizle devam edecekti.siz yakalayinca planlari bozuldu. Sizin asla affetmeyeceginizi bildiği için de yüzü yok.eve bile gelemiyor. Allah yolunuzu açık etsin.umarum o da çok gecmeden yaptığı salakligi çok acı bi şekilde öğrenir.

Ah can... İnanin bana hepsi geciyor inanin... Allah size bir ogul emanet etti ise vardir bir hikmeti.. Biliyorum cok iyi biliyorum cok zor Suan iciniz yanip kavruluyor. Ama inanin alistiginiz vakit hepsi geciyor.. Ben nisan attim belki sizin kadar anlayamam o aciyi.. Hepsi geciyor. Ne diyecegimi bilemiyorum ki ben... Allahim size bir cikis kapisi ihsan etsin sabirla beraber. Kucaginiza sag saglim almayi da insallah.

ne biliyorsun kandirmadigini belki bekarim dedi öylede cok yapan erkek var

Iyi de bekar degil, evli ve hatta karni burnunda hamile karisi oldugunu gördü. Evli misin sen, bana yalan mi söyledin diye iki tokat atamadi mi orada? Bekar sansa konu sahibinden gelip özür dilerdi, bilmiyordum diye. Adam 5 gündür yokmus ortalikta, nerede kaliyor?

Arabası bu kadar kıymetli ise eşiniz için alın elinden . Bir özür dile en azından ben aşık oldum yolun açık olsun ... Ne demek ya ...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…