Elinde değilmiş, Âşık olmuş...

Bu konuyu bi kaç yıl önce, Kk daki konular Sözcü gazetesinde çıkıyor başlıklı konuda paylaşılan linkte okumuştum. Gazete de bu konu yayınlanmıştı. Ara ara aklıma gelir konuyu forumda bulup konu sahibi ne durumda diye sorabilsem keşke diye düşünürdüm. Şimdi karşıma çıkınca çok şaşırdım ancak konu sahibine ulaşamayacağım gibi görünüyor

En can alıcısı da bu..
Adam bu kadını hayatına alırken evlenirken çocuk yaparken aklı nerdeydi acaba?
Bir insanın hayatına girip düzen kurup sonra ben aşık oldum diyip çekip gitmek bu kadar kolay mı?
Allah gerçekten sabır versin
Erkekler bunu çok kolay yapıyor maalesef vefa duygusu diye bir şey çoğunda yok.Doğuştan böyleler desem bazıları çok iyi yani doğuştan olamaz yani yetiştirilme tarzları etkili sanırım.

Bu konuyu bi kaç yıl önce, Kk daki konular Sözcü gazetesinde çıkıyor başlıklı konuda paylaşılan linkte okumuştum. Gazete de bu konu yayınlanmıştı. Ara ara aklıma gelir konuyu forumda bulup konu sahibi ne durumda diye sorabilsem keşke diye düşünürdüm. Şimdi karşıma çıkınca çok şaşırdım ancak konu sahibine ulaşamayacağım gibi görünüyor
Konu sahibi bir mesajında Bursada Pdr öğretmeni olduğunu yazmıştı.Eşide doktormuş sanırım.Tabi bu kadar az bilgiyle ulaşılamaz.

Yani ben de aldatildim ama benimki zaten arkadaş ortamlarına meraklı sürekli onlarla içip sicil gezmek isteyen hayattaki en bokunduruk şeyi bile benden üstün tutan bir insandı ama eşine çok şaşırdım bu kadar evcimen birinin mutluluğu dışarda aramasına anladığım kadarıyla aranizda problem de yokmuş.Acaba babası mi böyle bir insan ailede aldatma normellestirilmis olabikir mi

Her şey çok taze,siz gebesiniz duygusalsınız.akışına bırakın,kendi yaralarınızı sarmaya hayatınıza girecek miniğe odaklanmaya çalışın.ama lütfen lütfen eşinizin yaptığı korkunç bir şey de olsa bebeğinizi babasına gösterin ki ileride babasızlığın travmasını aşıp durmaya çalışmasın yavrucak.
Allah bir yerden çıkartır eşinizden,hak ettiğini inşallah bulur ama evladınız arkamda babam yoktu,bebekliğimde babam hiç olmamış demesin,çocukluk travmaları çok zor atlatılır.Bu durum için örnek oluşturacak bir fedakarlık yapacağınıza,güçlü duracağınıza eminim.Kolaylıklar diliyorum.

Her şey çok taze,siz gebesiniz duygusalsınız.akışına bırakın,kendi yaralarınızı sarmaya hayatınıza girecek miniğe odaklanmaya çalışın.ama lütfen lütfen eşinizin yaptığı korkunç bir şey de olsa bebeğinizi babasına gösterin ki ileride babasızlığın travmasını aşıp durmaya çalışmasın yavrucak.
Allah bir yerden çıkartır eşinizden,hak ettiğini inşallah bulur ama evladınız arkamda babam yoktu,bebekliğimde babam hiç olmamış demesin,çocukluk travmaları çok zor atlatılır.Bu durum için örnek oluşturacak bir fedakarlık yapacağınıza,güçlü duracağınıza eminim.Kolaylıklar diliyorum.
Konu 2015 te açılmış

O mesajı alıntışayabilit misiniz?
Asil ben mutlu oldum. Bir rehber ogretmen olarak ne istedigini bilen bir ogrenci gordugum icin. Calismalarinda kolayliklar diliyorum. Duzenli ve verimli calistiktan sonra eminim karsiligini alirsin :KK66:
Canım dün bıraktığım yerden devam ettim tüm yorumları okudum..
Keşke aynı şehirde olsaydık zaten yalnız bırakmazdım.. Bursa da sanırım..
Bişi yapamazdım belki ama bi yemeğini yapardım ona kocaman sarılırdım sıkılmadan tüm derdini dinlerdim gözyaşını silerdim.. Ne bileyim elimden ne gelirse yapardım..
Dün yazmış elmalı turtam bunları canım..

Konu eski .2015

Üzüldüm adiniza. Insallah tez zamanda atlatin, zaman cabuk gecsin sizin icin. Allah yardimciniz olsun.
Konu eskiymis baya ama olsun

Rabbim yüreğindeki ateşi söndürsün en tezinden. Erkeklerden tiksinir oldum artık ki buna şu an boşanma aşamasında olduğum adam da dahil. Bir erkeğe en çok vicdan ve merhamet yakışıyo ama malesef bunu günümüz erkeklerinde bulmak imkansız hale geldi. Hele pişkinlikleri karşı tarafın hayatında kıyameti kopartırken gayet normalmiş gibi tepkileri insanı belkide en çok acıtan taraf bu olsa gerek. Tanımıyorum ama dualarım seninle olacak.

X