Elinde değilmiş, Âşık olmuş...

Elmali Turtam sizi anliyorum ama cocugunuz icin lütfen onunla biraz daha ugrasin ve sizde lütfen ona su mesaji atin "elimde degil hem sana hem de o (rezil) askina tazminat davasi aciyorum donunuza kadar alacagim askinizi yasarken soyunma zahmetinde bulunmayin diye" bunu cocugunuza borclusunuz. Kendinizi birakmayin cocugunuz icin kendiniz icin güclü olmaya calisin. Kendinize ve bebise iyi bakin. Dualarim sizinle

Allahin belasi herifin akli cocuk yaparken nerdeymis. Karakter yoksunu, midesiz. Yuva yikanin yuvasi olmaz Allah iki yakalarini bi araya getirmesin insallah cocugununda seninde hakkin onlardan bu dunyada gozunun onunde çıksın anlasin hatasini o iki insan musvettesi. Aşkmış aşka bak be. Sinirlerim tepeme çıktı.

Öyle bir insan sizin saçının bir telini haketmişse Allaha şükretmeli..çok naif,çok metanetli çok iyi bir insansınız..o kişi siz ayrıldıktan belki seneler sonra çok pişman olacak.fakat iş işten geçmiş olacaktır..her karanlığın ardından aydınlık vardır..hiç üzülmeyin böyle güzel yürekli güçlü öğretmene öğrencilerin ihtiyacı var..en çok melek bebeğinizin..

Sevmek güzel şey ama sadakat bambaşka... Sizinle bir hayat kurmuş ama bu hayatın sorumluluğunu maalesef üstlenememiş. Ne söyleseniz, ne yapsanız boş zaten. Siz en doğru olanı yapmışsınız sessiz kalmakla, ona en güzel cevabı hayat verecektir inanın buna. Evladınız en güzel lütuf her şeyi unutmak için. Boşanın ama hakkınızı sonuna kadar alarak. Umarım her şeyi en kısa zamanda unutursunuz.

Şimdi gururunuz kırılmış mal mülk için uğraşmam diyorsunuz ama. Bunu yaparsanız karşı tarafı ödüllendirmekten başka hiçbişey geçmeyecek elinize. Biraz vakit geçtikten donra daha mantıklı düşünmeye başlıyacaksınız. Size bunu yapan adamın yanına bırakmayın. Verdiğiniz herşeyi geri alın altınlarınızı paranızı kendinize kullanmayın biyere bağışlayın hayrınız olmuş olur. Senin sunduğun imkanlarla elin karısıyla gününü gün edeceğine aldığınız parayla birkaç fakir fukara sevindirmiş olursunuz.

nerenizle okudunuz bilemeyeceğim.. kimse bişeyden PAYçıkarmadı, sadece bir arkadaşımızın görüşüne katılmak size göre kabahatse..OKUMAYIN! ALINTI YAPMAYIN! YORUMDA YAPMAYIN KATILMADIĞINIZ GÖRÜŞE!! TİKSİNÇ NE DEMEK YA?? LAFINI BİL..ÖYLE KONUŞ!!

Allah akil fikir versin bebegi yaparken akli nerdeydi acaba zevk iciinmi yapti.sizin suan oturup beraber bebeginiz icin alicak esyalari onun gelecegini dusunmeniz gerekirken yaptigi seye bak.beyfendi uckurunun pesine dusmus.cok sinirlendim gercekten kusura bakma canim ama alllah cezasini versin.gostermeyin bebeginizide .baban öldu dersiniz.cunku o bunu haketmiyor o masumun yuzune nasil bakicak ne yuzle utanmadan.insan af diler.hersey ortada dahi olsa is icin der bisey der piskinlige bak.18 lik ergen gibi asik oldum ne demek yere batsin aski.askida boyle kirletiolar.ins o kadinda ayni duruma sokar onu ahlaksizlar.üzulme canim sen bebeginide üzme.aglamada.artik o vicdansiz adam bundan sonra dusecegi durumlari dusunup o aglasin.sen kendini yipratma.destek al ailenede soyle bi an once .allah yardimcin olsun.

okudugum andan beri aklimdan cikmiyorsunuz Allah güc, kuvvet, sabir versin. hakkinizda hayirlisi olsun...

niye yapmayacakmışım siz neden insanların aldatma fikirlerine çanak tutuyorsunuz? hoşunuza mı gidecek kocasına düşkün ve aldatmayacağından emin insanların aldatılması da kapaklı mapaklı konuşuyorsunuz? size mi sorucam alıntı yapıp yapmayacağımı doğru düzgün konuşun alkış tutalım!

bAKIN.. BURADA HERKES BİRBİRİNİN GÖRÜŞÜNE KATILMAK ZORUNDA DEĞİL! KALDIKİ TİKSİNÇ DİYE ELEŞTİREMEZSİN! AYRICA BİZ KADINLAR KOCALARA ÇOK GÜVENİYORUZ ANLAMINDA SÖYLEYEN BİR ARKADAŞA KATILMAM GÖRÜŞÜMÜ TİKSİNÇ YAPIYORSA, BU SENİN BAKIŞ AÇIN.. İÇİNDE TUT. MİLLETE SALDIRMA.. TİKSİNÇ OLAN ASLINDA SENİN BAKIŞ AÇIN.. DÜZGÜN KONUŞ DİYENE BAK!

En çok adamın yazdığı mesaja şaşırdım açıkçası. Çok alışılmışın dışında bir tepki vermiş. İyi ki sen yakaladın beni yükten kurtardın dercesine bir tepki olmuş. İnanılır gibi değil. Baba olacak adam artık çocuğuna olan sevgisinden başka bir aşkı meşki nasıl düşünebiliyor. Aklım fikrim almıyor. Bebeğinle çok mutlu bir hayatın olur inşallah. Bundan sonra yüzünü kimse soldurmasın.

okurken gözümde canlandı çok üzücü Allah sabırlar versin.Ben sessiz sakin bir insanım ama kesinlikle bu konuda çirkef olurdum.Bence biraz rahatsız olsun yolun açık olsun bile demezdim ,cehenneme yolu açık olsun.sizi böyle bırakamaz ,hemde hamileyken! ona aşklarını yaşamaya izin vermişsin gibi olmuş.

Aynen hiç büyük konuşmam insan oğlu her an aklı çelinebilir yapabilir. Allah göstermesin.

Aldatilmis ve bosanmis biri olarak acini cok iyi anliyorum. Ayni acilari yasadik oglum ve ben. O da asik. Biz sanki hic hayatinin bir doneminden gecmemisiz gibi simdi....
Cok uzuldum. Soyleyecek kelime bulamiyorum. Allah sana ve bebegine bir omur mutluluklar versin. Bebegin icin hakkini ara lutfen. Ama once kendine bakmayi ve oglun icin beslenmeni ihmal etme.
Hepsi gececek. Cok cok uzuldum. Inan ayni acilari tekrar tekrar yasiyorum.

Arkadaslar tekrar sagolun hersey icin. Su an yalnuz degilim cok sukur. Arkadasim gitmisti, duramamis tekrar geldi. Yalniz birakmak istemedi. Yanimda kalacak sagolsun.
bi arkadas yorumunda cocuk acisindan bakis acisini belirtmis. Haksiz demiyorum, hakli tabiki sonuna kadar. Fakat boyle bir durumda insan bebeginin nasil oldugunu bes gundur merak etmiyorsa ben onu dusundugunu sanmiyorum. Ask dedigi sey artik onun icin her neyse iste cocugunu bile unutturacak kadar onemli onun icin demek ki.
bazi arkadaslar iftira atabilir demis. Eminim o da vekalet verip tek celse de olup bitmesini isteyecektir. Arabasi disinda hicbir mala mulke tamah etmeyecektir.
Sessizce vazgecti herseyden. Karisindan, cocugundan...

siz yüzünü bile görmeden boşanın gitsin hiç bir şeyin hesabını sormanıza gerek yok.Çünkü böyle babaların çocukları büyüyünce o hesabı öyle bir soruyorlar ki ve o babaları o kadar yok sayıyorlar ki asıl ceza bu işte baba müsveddelerine

HİÇ BİR KADINA BU YAPILMAZ, HELE HELE HAMİLE BİR KADINA ..YAZIKLAR OLSUN EŞİNİZEDE METRESİNEDE ..SİZ KENDİNİZİ TOPLAYIN HAYAT DEVAM EDECEK ..MERAK ETMEYİN HERKES BİR GÜN EKTİĞİNİ BİÇECEK ...SEVGİLER...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…