Elinde değilmiş, Âşık olmuş...

anlayana davul zurna saz demişler pardon da siz hangi konuda arkadaşınızla oynarken ben sizi alıntıladım? şuan içinde yazıştığımız konu çok mu hoşunuza gitti? konu sahibinin başına gelenler sizin midenizi bulandırmıyorsa siz çok yanlış gelmişiniz canım! ha konu sahibi burda bakın başıma böyle böyle olaylar geldi sizde ayağınızı denk alın demek için mi yazmışta leş kargası gibi toplanıp dedikodu yapıyonuz? insanların acısıyla ders alın almasına da bunu bari insanların gözü önünde yapmayın gidin az ötede oynayın. alıntılama beni daha fazla EDEPSİZ!

Aşk bu kadar basit değil ya. Böyle ahlaksızlık yaptıracqk bir sey değil. Bu tamamıyla aç gözlülük, yalancılık ve salaklik baska bir sey değil.
Nasıl olabilir ya. Aşık oldu hafi diyelim, o kisiye nasil "metres" etiketi yapıştırabilir. Bekleyemedi mi boşanmayı. Madem aşık oldu, önce ayrılacak eşinden. Sonra adabinla bir iliski yaşayacak. Aşık adam boyle yapmaz mı. Bu aşk değil. Bu sadece nefsine çanak tutmak, arsızlığı tercih etmek. elimdeki dursun hem de başkası olsun istemis iste.
Göstermeyin çocuğu bence de, o çocuğa böyle bir hayatı reva görüyosa mümkünse defolup gitsin hayatından. Çocuğu yaparken iyi ama, nasil olsa o da onun icin bir keyif.

SAYIN Mune Bu kız ile tartışmak istemedikçe, tiksinç, edepsiz gibi yorumlar yazıyor, kaldıki görüşüme katılmaya bilir ama saldırma hakkı verirmi? Ve oradaki tespiti yanlış okudu ve direk saldırıya geçti. Rica etsem arkadaşı uyarırmısınız?

normalde çocuğunu babasına göstermeyen annelere yaklaşımım çok kötü olur ama senin o kocan herşeyi haketmiş. Allah yardımcın olsun canım çok zor bir süreç ama siz boşandıktan sonra emin ol bir zamandan sonra o adam çok pişman olacak

Allah yardımcınız olsun. Ben de sizin bir an önce toparlanmanız için dua edeceğim.Affınıza sığınarak bikaç fikrimi paylaşayım.Kendinizle yüzleşmeniz ve psk. destek almanız lazım.Siz eşinizi sevmemişsiniz yada aşık olmamışsınız.Sadece güvenmişsiniz.Verdiğiniz daha doğrusu vermediğiniz tepkilerin nedeni de bu.Çocuğunuzla yalnız kalmak en çok canınızı acıtan ve zaten o noktada intikam planınız var.Ben sizin tarafınızdayım kesinlikle yanlış anlamayın ve lütfen destek alın.Mükemmel bir evlat yetiştirmenizi canı gönülden dilerim.

En kısa zamanda toparlanırsınız inşallah.. Çok zor bir zamanda çok zor şeyler yaşıyorsunuz. Bu da sizin imtihanınız.

Koca şehirde hamile halinizle yalnız kalmayın, ailenizin yanına gidin ya da onları haberdar edin yanınıza gelsinler ama lütfen yalnız kalmayın.

Çocuğu göstermek istememenizi anlıyorum, ex eş de görmek isteyecekmiş gibi durmuyor zaten. Evladınız için en hayırlısı neyse onu yapın. Rabbim yar ve yardımcınız olsun..

ya ınan okurken bogazım düğüm düğüm oldu bır kadının yasayacagı en kotu ve zor seylerden bırısı eşin hatalı ya karsısındakıne ne demelı o bayana nasıl o halde gorunce suratlarına vurmadın ıkı tane sasırdım yakın bır zamandamı oldu bu allah sana sabırlar versın bence boyle yapan bırısını asla affetme aslaa

O kadın da midesiz ahlaksız iğrenç bir mahlukatmış, eşi hamile bir erkekle nasıl birlikte olabildi? Kim bilir ne zamandır beraberler, belki de siz hamile değilken de vardı. Ne zamandır beraberlermiş öğrenebildiniz mi?
Eşiniz öğretmenmiş okuldan falan mı kadın?
Siz bebek sahibi olmak için yanıp yakılırken nasıl bir midedi var ki uçkur derdine düşebiliyor ya evlattan kıymetliymiş demek ki o kadın.
Baba olmak ona fazla çocuğa soy adını bile vermeyi hak etmiyor....

sana cok hak verıyorum bı ınsan bes gun karısını cocugunu aramıyosa artık omru boyunca o aşkıyla mutlu olsun tabı olabılrsee

Öncelik le geçmiş olsun elmalı turtam
Bu gibi durumlarda ne denir bilmiyorum.
Yazınızı az önce okudum dışarıdayım ve kendimi tutamadım ağlıyorum
Bu yaşadıklarınıza karşı halen hanımefendi tutumunuz beni çok etkiledi.
Ben de sessiz biriyim bu hayatta ama bazı şeyler böyle halledilmiyor.

Öncelikle o ahlak yoksunu adam musvettesine Allah her iki cihanda en acı şekilde muamele eder inşallah ve bunun sana yaptığı ve yaşattığı acılardan dolayı verildiğini anlar. Üzgünüm sizin kadar hanım efendiliğimi koruyamayacağım

İkincisi biz ne kadar üzülme desekte bu mümkün değil ama lütfen tek kalma. Bir seyler yapmana şu an için gerek yok. Acilen anneni çağır ve aileni durumdan haberdar et. Onlar destek olurlar. Ve zamanı geldiğinde tutunacak bir dalın.

Sakın sinirle o mesajı silme. Ve duyulacak diye saklamaya çalışma. Anladığım kadarıyla siz de o insan musvettesi de artık bitirmişsiniz. O yüzden anlık ofkelere kapılma. Ayrıca bu aralar sakın düşünemeye çalış. Hiç bir şeyi. Ne verdiğin emekleri ne yaşadığınız geçmişi.

Rabbim yar ve yardımcın olsun. Namazlarımda daima sana ve bebeğine dua edeceğim. Lütfen iyi olmaya çalış.

Saçma olduysa kusura bakma. Ağlayarak ancak bu kadar yazıyorum. Düşüncelerimi toparlayamıyorum. Canım benim ya. Allah yardımcın olsun. Meleğini en sağlıklı şekilde kucağına almanı nasip etsin.
Lütfen kendine iyi bak. Selam ve dua ile

Şok oldum resmen pişkinliğe bakar mısın seninde yolun açık olsun..! inanamıyor insan ya .. Allah yardımcın olsun ben o insandan çocuk dahi doğurmak istemezdim durumun çok zor gerçekten canım.

Okurken kanim dondu. Hele de hamile oldugunuzu gorunce. Her zaman adaletinnyerini buldgnu goremeyebiliyoruz dunyada, ama bu gbi durumlarda hakkettikleri pisliklern en azndan bi kismni bu dunyada yasasin istiyorum insanlar. Bebeginiz bundan snra sizin en yakininiz. O size gulen gozlerle baktgnda her seyi silecektir eminim. Ancak diger arkadaslarn da onerdigi gibi mutlaka sevdiginiz birinden ya da gerekirse bi uzmandan destek alin bunsurecte. Hamilelikte hormonlar alt ust olunca saglikli dusunemiuor insan bazen.

Babaya gösterip gostermeme düşüncesi ayrı mesele. Ama 5 gün olmuş. Hiç mi düşünmüyor bu -daha dune kadar mutluluk pozlari veren adam- ya üzüntüden bebege bişey olursa diye. Hakediyor mu şimdi babaligi. Insan hamile eşini nasil bu durumda birakir inanılır gibi değil. Iyi ki arkadaşını aradin ilk defa kkda birinde aklim kaldi gerçekten. Bizim bile içimiz bu sekilde rahat ettiyse o baba olacak adam nasil durabiliyor vicdani yok mu hic. Neyse ki arkadaşın var acil bi durumda yardimci olur en azından. Yalniz kalmaman en dogrusu.

Sagolun. Ask degil tabiki de. Ask boyle bir sey degil cunku. Cocukla intikam alma diyenlere hak veriyorum. Haklisiniz, ne diyebilirim ki.

Peki benim umutlarim, gelecek planlarim, icinde ucumuzun oldugu hayallerim ne olacak... Ben evde yemek hazirlarken baba ogul parka gitmelerini, donerken de iki ekmek almalarini hayal ederdim. Izne ayrilacaktim. Babasi işe gittiginde aksama gelecegini bizim icin calistigini anlatacaktim yavruma. Babasini ozlemesini ve isten geldiginde yuzundeki mutlulugu izleyecektim.
Simdi hiç oldu hersey. Koca bir hiç.
Bu koca sehirde herseyim oydu. Simdi hicbir seyim oldu.

Canim güzel anne şuan bunların düşünmenin sırası değil zor ama allah sana bunu yasatani süründürsun inşallah Şuan tek düşüncen saglikla bebeğini kucagina almayı düşün lutfwn lütfen cnm

Çok çok çok zor yaşadığın, Allah içindeki acıyı biran önce dindirsin kuzum benim. Ne olur birazcık toparla kendini ve aileni çağır yanına. İnan onlar geldiğinde kendini biraz daha iyi hissedeceksin. Lütfen kendine dikkat et.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…