Elinde değilmiş, Âşık olmuş...

Sizde oğlunuza aşık olcaksınız az kalmış onu güzel yüzünü görmeye yumuk yumuk elleri sevginize çok ihtiyacı olacak ve onu seven sevgisini paylaşmadığı biricik annesi
Oda kimmiş aşk sizinki sev bebeğini çünkü o seni çok sevecek

Allah ıslah etsin böylelerini gerçekten. Güçlü olmaya çalışın bebeğiniz için ve inanın bu yaptığı yanına kar kalmıycak

İnşallah eks kocan vicdan azabından ömrünün sonuna kadar kıvranır durur . hiç kimse aldatılmayı hak etmiyor. Yeni hayatında çook mutlu ol. Ailen arkanda çalışıyorsun ve kimseye muhtaç değilsin. Hayatında bir ş.... Olmasada olur.

bu cok kotu bi durum.. .. insanin dunyasi basina yikilir ya.. cok uzuldum vallahi.. ama bi yondende iyi gormussunuz onu, arkanizdan is cevirmesi dahada kotu olurdu.. ne diyecemi sasirdim .. dizilerdeki gibi .. Allah islah etsin..

çok üzüldüm; ama size tüm içtenliğimle şunu söylemek isterim:
hepimiz bazen dibe batmalıyız ki, dibe basarak aldığımız güçle yukarıya çıkabilelim.
Sizin ve bebeğiniz sağlığı için bugün ben iyi niyetlerimi yolluyor olacağım; lütfen kendinize iyi bakın...

Sabah okudum konunu aklimdan cikmiyo inan cnm basima agrilar girdi sanki en yakinimin acisini yasiyo gibiyim icime isledi resmen rabbim yardimcin olsun o es dedidigin adami kalbinden sokup alsin aksam esim geldi onada okudum gozleri doldu o nasil bi adam hamile esine nasil yapabilmis dedi cok uzulduk allahim oglunla senin omrunu guzel eylesin dualarim seninle bu kadar kadinin en onde de senin ahini aldi ya o adam omru boyunca mutlu olucagini sanmiyorum vicdan azabindan kivrim kivrim kivrilir insallah

ben herzaman evli olan dürüst olmak zorundadır derım. eger o adam evlıyse adam gıbı gecsın esının karsıaında bosancam desın.aldatmak kadar alcaksa bırsey yok

Kadinlari aldatan pis adamlar SAPIKKKTIRR..
Cok uzuldummm inan seni hic hak etmemisss.. bebegine babalik yapmayi asla hak etmiyor.
Asik olmus he aslinda o adam cok kotu seyleri hak ediyoo pff

ne biliyorsun kandirmadigini belki bekarim deblede cok yapan erkek var

Evet öğle erkeklerde var ,evli olduğunu bilibte bayan Avcılar'da var yuva yıkanın yuvası olmaz
Allah ıslah etsin ,böyle lerini o kadın 7 aylık hamile kadının karnını görmedimi adamı avcunun içine almışki
seninde yolun açık olsun demiş
demekki biliyormuş evli olduğunu,onu o masada terk ederdi metresi , kocası beni affet karıcim derdi

valla afedılcek bır durum yok konu sahıbı allahın sebdıgı kıluymuskı yakalamıs. boşanbal gıbıde nafakanı al ılerde o eskı kocanda öyle pısman olacak kı ne ınsanlar var allahım

Haklisiniz
Bekarim diye kandirilmis olsaydi o anda orayi terkederdi
Bu durumda iki tane magdur kadindan soz ederdik
Malesef etraf lohusa avcisi dolu ve buna dunden razi adam musvetteleriyle

Film senaryosu okur gibi okudum yazilanlari
Allah yardimci olsun

Amin canım,,hamile olduğu için çok üzüldüm,benim gelin imde hamile , Allah korusun benim oğlum böyle birşey yapsa ,metresinide oğluma da dünyayı dar ederim o naneyi yığen ayrılınca yesin

Ayy canım Kıyamam yaa içim parcalandi allah ikisinide bildiği gibi yapsın ne olur kendine gel evladin için güçlü ol sanrm calisan bi bayansn dikdur senin dik durusun o adamı bin kat ezer ve boşanma davası aç ve sakin birdaha görüşme kayinvalideni de ara gelsin onun eşyalarıni alsın gitsin ona ait herseyi başkasına toplat donuna kadar al ve aldattığını ispatla o baba olamaz çocuğunu da sakin gösterme onu tanıyan herkesle ilişkini kes bitir dogumunu dahi bilmesin sen çok güclusun bunu unutma Rabbim evladını sana senide evladına bagislasn değmez onun için ağlamaya keşke senin yanında olabilseydim keşke açınız yuregimde hissedyrm allahım kimseye yasatmsn bu durumu

Okurken ben bile yıkıldım. tutku olabilir. İnsan aşık olabilir. ama hiç hissettirmemiş olması tuhaf. o gün aşık olmuş olamaz. bir geçmişleri var ve siz farketmiyorsunuz. Acaba hep böylemiydi sorusu aklımı kurcalıyor. Rabbim bundan sonra yardımcınız olsun.

olan olmuş, geriye dönmeye imkan yok, sadece geleceği kontrol edebilirsin, önemli olan bebeğinin sağlığı, onun içerde senin hissettiğin üzüntüyü, stresi hissetmemesi lazım, lütfen başka şeyler yapmaya çalış, kitap oku, film seyret, bebeğine alışveriş yap netten, bebeğin doğduğunda herşey öyle farklı bi boyuta geçicek ki hiç önemi kalmayacak o adamın ne yaptığının, tüm hayatın anlamı bebeğin olacak, zamanla herşey düzelicek, ona eminim, çok çok mutlu olun dilerim
ayrıca ben olsam babasına göstermezdim, herkes hak ettiğini almalı çünkü

Allah o şerefsiz adi köpeği nasıl biliyosa öyle yapsın okurken benim bile canım yandı bana yapılmış gibi ağla sizla bagir kır Dök içini sonra doğrul davayı aç güzel bir tazminat al bebeğin için düzenini kur ve o serefsizi ardında bırak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…