Gebeliğe Hazırlık Ekim Ayı Femara ve Ovitrelle Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ayy baya az kalmış, insan korkuyor ya ben idrar testi yapamadım korkudan en son öğlen dayanamadım kan verdim idrarda yeni olduğu için çıkmaz falan diye
Eğer negatifse kanda görmek beni daha çok üzer en azından evde testte negatif görürsem eşim evde yokken üzülürüm sonra toplarım geçen ay sevinememistik bile hastalıktan dolayı

Eğer negatifse kanda görmek beni daha çok üzer en azından evde testte negatif görürsem eşim evde yokken üzülürüm sonra toplarım geçen ay sevinememistik bile hastalıktan dolayı
Evet ama evde negatif görüncede acaba kan versem pozitif çıkar mıydı düşüncesi oluyor.. Bu arada testimin sonucu çıktı 884 çok şükür iki kattan fazla artmış darısı görmek isteyen herkesin başına olsun

Ya kaç yumurta vardı acaba ikiz mi senin değerlerinin maşallahı var nazar değmesin inşallah canım benim haftaya pazartesi keseyi görürsün

Ya kaç yumurta vardı acaba ikiz mi senin değerlerinin maşallahı var nazar değmesin inşallah canım benim haftaya pazartesi keseyi görürsün
Karından görünür mu alttan baktırmak istemiyorum açıkçası, 2 yumurta vardı ama sanırım betadan anlasilmiyormus direk olarak ikiz olması

Karından görünür mu alttan baktırmak istemiyorum açıkçası, 2 yumurta vardı ama sanırım betadan anlasilmiyormus direk olarak ikiz olması
Pazartesi 1000 olursa görünür canım benim ama ben ikiz hissediyorum hep senin için ilk söylediğin günden itibaren

Pazartesi 1000 olursa görünür canım benim ama ben ikiz hissediyorum hep senin için ilk söylediğin günden itibaren
Ayy valla bu kadar uğraşınca bir yanım bi kere de 2 çocuklu olmak en iyisi diyor ama bir yandan ikiz gebelikler daha sıkıntılı diye korkum var, Allah hangisi hayirliysa onu nasip etsin inşallah

Betahcg oranların ilk olarak 350 şimdi de 884 beni hep ikiz mi diye düşündürüyor keseyi görmeye gidince haber ver gerçekten çok merak ettim

Ayy valla bu kadar uğraşınca bir yanım bi kere de 2 çocuklu olmak en iyisi diyor ama bir yandan ikiz gebelikler daha sıkıntılı diye korkum var, Allah hangisi hayirliysa onu nasip etsin inşallah
Benim kuzenimin ikiz bebekleri çok rahat gebelik geçirdi hatta covid bile oldu ilk aylarda ama 3 kilo ikiside iki erkek oldu 39 haftaya kadar çok rahat gitti

Ah benim ayimin ışığı ne oldu neyin var tarayıcıdan giriyorum ya bildirim gelmeyince unutuyorum bu ara kafamı oyalamak için biseyler buldum kendime derken daldım sen nasılsın belirtilerin nasıl
Sana gebelik testi mi atacaktım bak bakim etkisi geçmiş mi diye iğnenin ama sorun var atılmıyor

E Evdekikadin etkisi geçmiş mi bak bakayım şahin gözlü beyaz olan ovulasyon testi

Eklentiler

• IMG_20211110_194310.jpg
    81,6 KB · Görüntüleme: 31
  • IMG_20211110_194106.jpg
    94 KB · Görüntüleme: 29
  • IMG_20211110_193949.jpg
    78,3 KB · Görüntüleme: 28
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…