Gebeliğe Hazırlık Ekim Ayı Femara ve Ovitrelle Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ya benim iğne sonrasi 16. Günüm bugüne kadar bütün testlerim negatifti bende adet olmayi bekliyordum sabah yaptım yine negatif diyip attım testi şimdi banyoda gördüm ince bir ikinci çizgi çıkmış 🤔 ama üstünden 12 saat gecti ilk 5 dk bişey goremeyip atmıştım son testimdi ayrıca bi ihtimal olabilirmi sizce kuruyan testteki çizgiyi hayra yormalimiyim acaba

Bugün ovitrelleden sonraki 14. Günüm Femara da 2. Ayımdı.idrar testi yapmadan direk kan verdim sonucun 356 çıktı. Post paylaştım orada belirtileri detaylı yazdım istersen okuyabilirsin 😇
Canım değerin çok güzel çıkmış acaba ikiz mi diye aklımdan geçmedi değil bende balık et tavuk avokado nar ve ananas tüketiyorum bir de değerlendirmeyi nasıl yaptın acaba 🤭🤭

Ya benim iğne sonrasi 16. Günüm bugüne kadar bütün testlerim negatifti bende adet olmayi bekliyordum sabah yaptım yine negatif diyip attım testi şimdi banyoda gördüm ince bir ikinci çizgi çıkmış 🤔 ama üstünden 12 saat gecti ilk 5 dk bişey goremeyip atmıştım son testimdi ayrıca bi ihtimal olabilirmi sizce kuruyan testteki çizgiyi hayra yormalimiyim acaba
Canım idrar yerine bir damla su damlatın eğer çizgi kaybolursa kuruma çizgisi oluyormuş

Canım değerin çok güzel çıkmış acaba ikiz mi diye aklımdan geçmedi değil bende balık et tavuk avokado nar ve ananas tüketiyorum bir de değerlendirmeyi nasıl yaptın acaba 🤭🤭
Canım catlatma ignesinden 1 gün önce degerlendirmistim, catlatma iğnesinin olduğu gün boş, sonra 5 gün boyunca değerlendirdim 😊

Canım catlatma ignesinden 1 gün önce degerlendirmistim, catlatma iğnesinin olduğu gün boş, sonra 5 gün boyunca değerlendirdim 😊
Bende aynen canım pazar değerlendirme pazartesi boş salı çarşamba dolu sonra gün aşırı devam ettim ben duphastonda kullanıyorum tutunmaya yardım etsin diye

Kızlar buda benim iğne günümden sonraki ovulasyon testlerim gün gün tutuyorum her akşam aynı saatte 2-3 saatlik sıvı alımını keserek yapıyorum

Eklentiler

• 16363982616932905563279727175908.jpg
    16363982616932905563279727175908.jpg
    114,1 KB · Görüntüleme: 22
Yaptım bitane ama cok koyu çıkmadı oda sanırım baya koyu olması lazımmış şimdi sivi alimini birakip gece yapicam tek ovu. Testim var suan🤣
Bende ovulasyon ile takip ediyorum bugün baya silik diğerlerine göre normal testi 14 günü yapicam o zamana kadar ovulasyona devam elimde çok var zaten

Bende ovulasyon ile takip ediyorum bugün baya silik diğerlerine göre normal testi 14 günü yapicam o zamana kadar ovulasyona devam elimde çok var zaten
Ovulasyon ilede gebelik çıkıyor aslında ama iki çizgininde ayni koyulukta olması gerekiyormuş tekrar koyulaşırsa anlarsın zaten ya gebesin ya ikinciye yumurtlama oluyor umarım bu ay herkes bebek haberini alir☺️

Canım ya benim bugün alttan çok acayip böyle belime arka tarafıma vuran ağrı var sende de olmuş kalcayla belin birleşimine vuran

Canım ya benim bugün alttan çok acayip böyle belime arka tarafıma vuran ağrı var sende de olmuş muydu
Bel ile kalca birleşimine vuran bir ağrı olmuştu canım, bir de herkeste farklı olabilir ağrı yerleri belki seninki başka yerlere vuracaktır, insan ağrılar girince hamileyim diyor değişik bir ağrı diyor ama 100 de 100 emin olamıyorsun işte malesef 😪

Bel ile kalca birleşimine vuran bir ağrı olmuştu canım, bir de herkeste farklı olabilir ağrı yerleri belki seninki başka yerlere vuracaktır, insan ağrılar girince hamileyim diyor değişik bir ağrı diyor ama 100 de 100 emin olamıyorsun işte malesef 😪
Yok canım sende çatlatma iğnesi oldunya acaba sende de oldu mu diye düşündüm bu ay benim ağrılarımla başım belada 3 gündür hiç ağrım yoktu ama dün geceden beri çok ağrım var

X