Erken gebelik testi (ovitrelle sonrası 9. Gün)

Kızlar selam ben de bu ay klomen ve ovitrelle kullandım. 20 mm yumurtam oluştu. Ama biraz geç büyüdü. 12. Günde değil de 20.günde bu boyuta geldi. Bugün iğne günüyle birlikte 3. Günüm. Dün belim ve kasıklarım kopuyodu bugün ağrım yok normal mi? Sadece hafif sırt ve bel ağrusı var ama yok denecek kadar az. Dün gece saat 2 de 36. Saatte değerlendirdik o ağrı varken. Bugün ağrı olmaması acaba çatladığı anlamına mı gelir? Ama şeffaf akıntım olmadı?? Akıntı ateş ağrı vs yaşamayıp da yumurtası çatlayan var mı?

Selamlar Bugün iğne günüyle birlikte 3. Gün. Dün belim ve kasıklarım kopuyodu bugün ağrım yok normal mi? Dün gece saat 2 de 36. Saatte değerlendirdik o ağrı varken. Bugün ağrı olmaması acaba çatladığı anlamına mı gelir? Ama şeffaf akıntım olmadı??

Bende 26 ağustosta vuruldum sizde ne gibi etkileri oldu
Bugun tam 14.günümüz o zaman hala test yapmadım yarın yapacagım. ama bu hafta kasık ve bel ağrılarım oldu adet sancısına benzer şişkinlik çok yaşadım , idrara fazla çıkıyorum normale göre bakalım hayırlısı testi negatif görsemde adet dönemini bekleyecegim

X