Gebeliğe Hazırlık Ekim Ayı Femara ve Ovitrelle Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kuzum eşime spermiogram yaptırdık, değerleri iyi çıktı. Ben de femara kullandım, sonucumu bekliyorum. Daha çok var🥰
Çok sevindim eşinin sonuçlarının iyi çıkmasına☺️ Gelişmeleri yaz mutlaka 😌😌
Geçen hafta pazartesi çatlatma iğnesi vuruldum ne bileyim iki haftadır bı belirtim yok canım cuma kan vereyim diyorum varsa belli olur kanda zaten 🙄
11. Günün oluyor galiba cuma doğru saydıysam biraz erken olabilir istersen pzt yi bekle canım
Valla canım bende ne yapayım bu ay benim için çok hareketli bir ay kan testim negatif ama idrar testlerim pozitif haftasonu kadar adet olmayı bekliyorum olmazsam kan vericem sanırım kist oldu öyle işte sen nasılsın
Bugün yaptın mı test canım nasıl çıktı testlerde Allah Allah niye öyle oldu ki? Kaçıncı günün bugün peki? Hiç belli olmaz bi bakmışsın kanda yükselmiş iyi düşünelim.

Ben de iyiyim canım teşekkür ederim. 8. Haftaya girdim bugün. Cumartesi randevum var bakalım heyecan stres tam gaz devam

11. Günün oluyor galiba cuma doğru saydıysam biraz erken olabilir istersen pzt yi bekle canım

Bugün yaptın mı test canım nasıl çıktı testlerde Allah Allah niye öyle oldu ki? Kaçıncı günün bugün peki? Hiç belli olmaz bi bakmışsın kanda yükselmiş iyi düşünelim.

Ben de iyiyim canım teşekkür ederim. 8. Haftaya girdim bugün. Cumartesi randevum var bakalım heyecan stres tam gaz devam
33 günü normal de en geç 30 olurdum ama bakalım

Kalp atışlarını gördün mü canım

X