Gebeliğe Hazırlık Ekim Ayı Femara ve Ovitrelle Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Mantarda olabilir bende de olmuştu bı krem vermişti doktor o çok iyi geliyor daha sonra tekrar eczaneden almıştım sıkıntım olunca sürüyordum evde bulunduruurm bundan al
Yok yavrum böyle yumurtalıkların olduğu yerler sızlıyor resmen ve böyle sadece ağrıyla gidip gelen bir bulantı oluyor enfeksiyon yada mantar olsam hemen anlarım benim bünye çok hassas o konularda

Yok yavrum böyle yumurtalıkların olduğu yerler sızlıyor resmen ve böyle sadece ağrıyla gidip gelen bir bulantı oluyor enfeksiyon yada mantar olsam hemen anlarım benim bünye çok hassas o konularda
İnşallah tutunmadir. Olmazsa bı doktoruna sor derim belki bı ilaç fln yazar

Femara üçüncü ay kızlar bu ay ovitrelle vurulmadım ve sonuc

Eklentiler

• Screenshot_20211107-175050.png
    129,5 KB · Görüntüleme: 50
  • 20211107_132117.jpg
    83,7 KB · Görüntüleme: 53
Birde belirtilerin var mıydı hissettin mi acaba benim de femarada üçüncü ayım ovitrellinin de 6 günü bekliyorum bakalım
Hiç bir belirtim yok hatta 2 gün kalmıs regl gunumr canım bugün kaset test yaptm silikti erken gebelkk braz daha koyuydu kanım 5.8 cıktı kızlaaarr 19 aydır gebe kalamıodum benden size tavsiye 3 günde bir çinekop çupra gibi yağ açısından zengin balık yiyin ve günde 1 tane avakado ezip içine limon sarımsak tuz ekleyin tüketin bu ay bunu yaptım ve hamile olduğumu öğrendim bugün :)

Canım bende bu ay avokado ananas nar alıyorum hergun

Bununla alakalı mi bilmiyorum bende Bugün gebelik haberimi aldım bu ay catlatma ignesinden sonra her gün yarim avakado ve haftada 1 kez balık tüketmiştim. Bilmiyorum onunda etkisi olmuş mudur

Birde belirtilerin var mıydı hissettin mi acaba benim de femarada üçüncü ayım ovitrellinin de 6 günü

Birde belirtilerin var mıydı hissettin mi acaba benim de femarada üçüncü ayım ovitrellinin de 6 günü bekliyorum bakalım
Bugün ovitrelleden sonraki 14. Günüm Femara da 2. Ayımdı.idrar testi yapmadan direk kan verdim sonucun 356 çıktı. Post paylaştım orada belirtileri detaylı yazdım istersen okuyabilirsin

Bununla alakalı mi bilmiyorum bende Bugün gebelik haberimi aldım bu ay catlatma ignesinden sonra her gün yarim avakado ve haftada 1 kez balık tüketmiştim. Bilmiyorum onunda etkisi olmuş mudur
Avakado ve balık gerçekten hamıle kalmayı kolaylastırıomus canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…