Gebeliğe Hazırlık Ekim Ayı Femara ve Ovitrelle Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Sonuç çıktı cancazim yumurtlama olmamış ilaçsız yine prolaktin de 15 çıktı
Prolaktin iyi canım maşallah sen bu adetinle beraber hergun iki tane kuru incir yuvarliyorsun tamam mı pamuk ben bu ay iki klomen bir femara kullandım testere dişli aslanpençesi içtim hergun iki tane incir yuvarladim öyle iki tane yumurta oluştu eşime de keçi boynuzu pekmezi fındık fıstık ceviz macunu yaptım hergun bir kaşık yediriyorum takviye aldım onu iciriyorum ona da iki tane incir yedirdim kendimde içiyorum biliyorsun bakalım bu ay neler olacak

Tamam ozaman evde fazla fazla var hepsinden gonalf dozunu da yukseltcez bu ay zaten hepsi birlikte biseyler olur heralde ben tedaviye başlayana kadar senin güzel haberlerini alırız sonra ben sana sorarım tecrübelerini anlat diye

Tamam ozaman evde fazla fazla var hepsinden gonalf dozunu da yukseltcez bu ay zaten hepsi birlikte biseyler olur heralde ben tedaviye başlayana kadar senin güzel haberlerini alırız sonra ben sana sorarım tecrübelerini anlat diye
Hadi bakalım inşallah hepimiz mutlu olucaz bu ay bereketli bir ay ben inanıyorum

Canlarım ya sizin de akintiniz oluyor muydu çok benim hiç akıntım yok ve herkes söyle böyle akıntım var diyor da acaba bende etki etmiyor mu bu ilaçlar ben anlamıyorum ya

Ben bekliyorum bakalım ağrıyla gelen bir mide bulantısı oluyor ağrım sadece akşamları var o kadar bugün iğnenin 5 günü böyle kasıklarda sızlama filan oluyor bakalım hadi bakalım sende yap iğneni de yine heyecanla bekleyelim

Hadi bakalım hayırlar sağlıklı bebisler getirsin inşallah

Kızlar ben bu ay iğne etkisi geçip geçmediğini ovulasyon ile takip edicem sanki biraz geçmeye başlamış ha ne dersiniz

Eklentiler

• IMG_20211106_154849.jpg
    115,8 KB · Görüntüleme: 23
Canım ya bugün benim kasıklarım da sanki böyle biber dökmüş gibi sızı ve yanma var acaba kist mi oldu dersin ya pazartesi gidim de bir baksın doktorum

Canım ya bugün benim kasıklarım da sanki böyle biber dökmüş gibi sızı ve yanma var acaba kist mi oldu dersin ya pazartesi gidim de bir baksın doktorum
Yunurtan kaç mm di iğne vurulduğunda döllenme vardır canım belki bende geçen ay iğnenin 5 günü halsizlik çöktü iliğim çekilmişti. Onun etkisi olabilir

Yunurtan kaç mm di iğne vurulduğunda döllenme vardır canım belki bende geçen ay iğnenin 5 günü halsizlik çöktü iliğim çekilmişti. Onun etkisi olabilir
Onlar geçti canım ama bugün yanıyorlar resmen oraya biber dökmüş gibi ağrılarım benim gece ve sabah ilk saatlerde oluyor sonra da çalışırken fark etmiyorum eve gelince anlıyorum

Onlar geçti canım ama bugün yanıyorlar resmen oraya biber dökmüş gibi ağrılarım benim gece ve sabah ilk saatlerde oluyor sonra da çalışırken fark etmiyorum eve gelince anlıyorum
Mantarda olabilir bende de olmuştu bı krem vermişti doktor o çok iyi geliyor daha sonra tekrar eczaneden almıştım sıkıntım olunca sürüyordum evde bulunduruurm bundan al

Mantarda olabilir bende de olmuştu bı krem vermişti doktor o çok iyi geliyor daha sonra tekrar eczaneden almıştım sıkıntım olunca sürüyordum evde bulunduruurm bundan al

Eklentiler

• 16362110016984754144920605527073.jpg
    92,7 KB · Görüntüleme: 21
Benim bugün igneden sonra 14. Gunumde test yaptim negatif kaçıncı gün adet olunuyor acaba

Birde instada bi doktor dolasiyor mfkyontemi diye birşey anlatıyor hic denk geldiniz mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…