EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

BENım 11. Gün progesta

Canım benım 11. Gün progeston 1.04 çıktı doktor yükselmesini beklicez dedi 14. Gin yeniden kan verdim progestan 7 küsür çıktı yükselmiş dedi 16. Günde transfer oldum
bu degerım 13.gundu 19.gunde transfer olacam ozaman benımkıde yukselır🤲progesteron verdı zaten jel yok dıye bır tablet verdı gun ıcersınde 3defa ıcıyorum

Anladım canım senın naturel di dimi ilaçları transfer öncesi mi alıyorsun
evet naturel 13.gunune kadar hıc ılac kullanmadım 13.gun akşam catlatma ıgnesını yaptım..ertesı gun başladım antıbıyotık verdıler bıde progesteron tablet antıbıyotıgı 4gun kullanacam 2gunum kaldı ..progesteron’da hep devam edecek bence

Anladım canım doğrudur. Maddi manevi yıpratıyor bu süreç tez zamanda alalım artık güzel haberleri 🙏🏻
ben ilkinde 6200tl hastaneye 3.500tl ilaclara 2500tlde 6 embriyo dondurma ucreti odemistim tabi ekstra testleri yol masrafi sonrasinda beslenme bitmek bilmedi masraf suan hastaneye 4200tlodiycem ilaclarla sanirim yine 5.500buluyo

Kızlar bu e2 ve progesteron değerine bakılan arkadaşlar siz estrofem kullanmadan natürel transfer mi olcaksınız
Benim doktor sadece ultrasonla rahim kalınlığını ölçüyor, kandan e2 ve progesteron testi yapmıyor
Neden acaba
Ben estrofem kullanıyorum

evet naturel 13.gunune kadar hıc ılac kullanmadım 13.gun akşam catlatma ıgnesını yaptım..ertesı gun başladım antıbıyotık verdıler bıde progesteron tablet antıbıyotıgı 4gun kullanacam 2gunum kaldı ..progesteron’da hep devam edecek bence
Progestan devam edersin hep güze güzel geçsin transferin 🙏🏻

ilkindede osekilde oldu sadece progesteron testi aldilar onun icin 170 lira odedim
Bide jel ve igneleri verdiklerinde protokol numarasi almami soylediler 85tl onun icin vermistim ama dedim gibi eyer e2 de bakilcak olsa onunda parasini kesin isterlerdi
Valla cok degisik seylermis canim ben hic bisey odemiyorum transfer ucreti disinda onun icin sasiriyorum

Kızlar bu e2 ve progesteron değerine bakılan arkadaşlar siz estrofem kullanmadan natürel transfer mi olcaksınız
Benim doktor sadece ultrasonla rahim kalınlığını ölçüyor, kandan e2 ve progesteron testi yapmıyor
Neden acaba
evet canım naturel benımde sadece e2 lh bakılıyo bıde rahım kalınlıgı olculuyodu son 13.gun bıde progesteron bakıldı ama ogun pazara denk gelınce ben muayene olmadım 😏

Neden acaba
Aynen ben transfer öncesi hiç ilaç kullanmadım transfer olana kadar 3 farklı günde kan verdim e2 lh progestrona bakıldı doktor ultrason dan bi sorun var mı yok mu diye baktı rahim kalınlığını ve yumurtlama gününü takip etti ona göre regl 16. Ginü dondurulmuş trasnferi oldum 🙏🏻

Neden acaba
Valla canim ben suan estrofem kullaniyorum sonra progestana filan geçicez ayni zamanda e2 hormonuna bakicaklar gittigimde

ben ilkinde 6200tl hastaneye 3.500tl ilaclara 2500tlde 6 embriyo dondurma ucreti odemistim tabi ekstra testleri yol masrafi sonrasinda beslenme bitmek bilmedi masraf suan hastaneye 4200tlodiycem ilaclarla sanirim yine 5.500buluyo
Kaçıncı tedaviniz emeklerimiz boşa gitmez inşallah bebişlerimiz gelsinde çekilen çilelerimizi unuttursun

Neden acaba
Ben de sadece ultrason muayenesi ile transfer oldum. İlk transferimde de öyle olmustu. Ve bir kızım var çok şükür. Doktorun bilgisi ve tecrübesine güvendiğim için sorgulamadim hiç.

Ben de sadece ultrason muayenesi ile transfer oldum. İlk transferimde de öyle olmustu. Ve bir kızım var çok şükür. Doktorun bilgisi ve tecrübesine güvendiğim için sorgulamadim hiç.
Benimde öyle daha doğrusu kan alıyorlar transfer öncesi ama hiçbirşey söylemediler .Sanırım olumsuz bir durum olsaydı söylerlerdi diye düşünüyorum

X