EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Bana 7 eylülde lucrin igne yapmıştı geçici menopoz iğnesi ekim 7 de gel dedi geldim muayene oldum çok şükür bi skntı yok dedi 20 ekime ilaclarını al gel dedi ilaçlarda esrtofem ve progestan fitil ve igne yazdı 20 de alıp gideceğim beklemek skcı 🙄 bu arada transfer yapan arkadaşlar hepinize hayırlı olur inşallah pozitiflerinizi paylaşırsınız rabbim boş koymasın kucaklarımızı🥰
Anladım canım ekim sonu gibi olur transferin senin de💕

Anladım canım ekim sonu gibi olur transferin senin de💕
Ay inşallah ya 🥰 geç olsunda güç olmasın rabbime bıraktım ama ister istemez stres yapıyorum regl olmadım daha dün doktorum gebelik testi istedi 🤪 tüplerim kapalı çikolata kistim var ne gebeliği hocam dedim çok oluyor böyle şeyler dedi bi an umutlandık ama idrarda çıkmadı ve daha çok stres oldum sanırım 🙄

İyiyim canım çok şükür Ben daha transfer olmadım gün sayıyorum transfer için ilaç kullanıyorum şu an haftaya kontrolüm var büyük ihtimalle ayın 19'unda transfer olacağım🥰
Ay hadi hayırlısı olsun inşallah pozitif sonuçlanır ilaçlar rahim kalınlaşması için mi sanırım bana yazdığına öyle demi 🙃

Bi yerde okudugumu hatırlıyorum ama emin olamadım progesteron sonrasi 72.saatte mi transfer olmak gerekiyordu implantasyon penceresi o zaman mi aciliyordu

Hm acaba ilacı başlayıp kaç gün sonra gün verecek bugun doktorun yanındaki kızlara sordum rahim kalınlığına göre dedi kaç cm olunca transfer yapılıyor acaba bilgin varmı canım senin
Canm 7 12 arasi transfer icin iyi oluyo ben hep 11cm de oldum transferlerimi.
Estrofeme basliyosun 15 gub sonra kontrole cagiriyo genelde kontrole gittiginde kan alinip e2 degerine bakiyolar alttan muayene ile rahim kalinligina bakiyolar eger uygunsa sana transfer tarihini soyluyo.

Canm 7 12 arasi transfer icin iyi oluyo ben hep 11cm de oldum transferlerimi.
Estrofeme basliyosun 15 gub sonra kontrole cagiriyo genelde kontrole gittiginde kan alinip e2 degerine bakiyolar alttan muayene ile rahim kalinligina bakiyolar eger uygunsa sana transfer tarihini soyluyo.
Harikasın sen öğrenmiş oldum tşk ederim canım bunun icin nar suyu iyi geliyormuş saraçoglundan duymuştum 🙂 rahim kalınlastırıyormus

X