Merhaba kızlar Ekim 2024 dondurulmuş embriyo transferi

Allah büyüktür 🤲 inşallah Pozitif alıp sağlıkla kucağımıza aldığımız günleri de göreceğiz inşallah 🤲 Allah'tan umudunu kesme dua et her şeyin vakti zamanı vardır 🤲😔😔 Kendini üzme toparlan biliyorum zor ama hayat devam ediyor tekrar güçlü ol kalk tekrar dene inşallah olacak 🤲🤲🤲
Zamanı varda o zaman gelene kadar insan mahvoluyor. Aldığım nefese kadar şükrederim. Ama neden bu sınav ? İsyan etmek istemiyorum ama sınırdayım.

Zamanı varda o zaman gelene kadar insan mahvoluyor. Aldığım nefese kadar şükrederim. Ama neden bu sınav ? İsyan etmek istemiyorum ama sınırdayım.
İsyan etme canım biliyorum zor benim 2 düşüğüm oldu tam sevindim derken 2 düşük yaşadım çok zor 😔 herşey bi sınav herkesin bi sınavı var 😞😞 yine de şükretmek lazım

Sürekli değilde arada ev içinde dolaşıyorum 3.4 gün böyle olacak sonra yavaş yavaş 15 er dk lik yürüyüşler yapacağım kan akışı sağlansın diye cnm. 3. Gün embriyosu ya tutunması daha geç olabilir o yüzden daha fazla dinlenicem
Kızlar bende 19 uçma c tesi transfer oldum

Ben de aynı durumdayım cnm hayırlısı olsun diyorum tevekkül ediyorum sonra azcik düşününce kafam karışıyor neden diye sorguluyorum sonra tövbe ediyorum yine aynı. Çok zor zamanlardan geçiyoruz boşluğa düşmek daha kolay

5. gün embriyosu üstelik iyi kalite. Allah' tan ümidimi kesmek istemiyorum ama o kadar zor ki, yaşayan anlar. Hiç hamile kalamayacak gibi hissediyorum.
Canım ya vallahi inan şu an senin üzüntünü yaşıyorum kaçıncı günündesin belki geç tutulmuştur hemen umutsuzluğa kapılma

X