EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Tranfer olanlar arkadaşlar yada olacaklar beslenme şeklinizi ve gündelik neler yapıyorsunuz biraz bahseder misiniz. Biraz tedirginim her okuduğum izlediğim farklı , kimisi ananas ye kimisi yeme diyor kafam iyice karıştı bri de Benimde yarın transferim var dualarınıza talibim..

Tranfer olanlar arkadaşlar yada olacaklar beslenme şeklinizi ve gündelik neler yapıyorsunuz biraz bahseder misiniz. Biraz tedirginim her okuduğum izlediğim farklı , kimisi ananas ye kimisi yeme diyor kafam iyice karıştı bri de Benimde yarın transferim var dualarınıza talibim..
Merhaba benn transferimde yemistim hergun bir dilim:) fazlasina kacmamak lazim.

Canim aburcubur paketli gidalar cikar hayatindan sigara filan da yok transfer oncesi bu sekilde somrasida hergun 1 dilim ananas ye doktorum bi sakincasi yok dedi sebze meyve yine hergun activia yogurt 1 bardak kefir ic hergun yumurta ye makrna pilav beyaz ekmek yeme kuru yemis hergun 1 adet kivi 3 ltre su ic ben bu sekilde beslendim

Amin inşallah hepimizin kucakları dolar 🙏🏻🙏🏻🙏🏻
Ins
Insallah bebisin tutunur saglik kucagina alirsin 😊🤲 ananasi bende duydum bi kisim ye diyen ver bi kisim dusuge sebep olur diyen yememeyi tercih ediyorum. Daha once de yazdim transfer sonrasi kabizlik olabiliyormus oyuzden sabahlari ac karnina bi kasik zeytinyagi iciyorum. Gun icinde findik ceviz cig badem yiyorum. Paketli urun kahve bitter cikileta yemiyorum. Avakado yiyorum. Disardan da bisi yemiyorum az ve oz ev yemegi yiyorum 🤷‍♀️😊

Canim aburcubur paketli gidalar cikar hayatindan sigara filan da yok transfer oncesi bu sekilde somrasida hergun 1 dilim ananas ye doktorum bi sakincasi yok dedi sebze meyve yine hergun activia yogurt 1 bardak kefir ic hergun yumurta ye makrna pilav beyaz ekmek yeme kuru yemis hergun 1 adet kivi 3 ltre su ic ben bu sekilde beslendim
Çok sağol canım Pastörize süt ürünleri mi tüketmeli, benim dr çok rahat yasak koymuyor, ev yapımı yoğurt, kefir olr muacaba? Yrşillik olarak maydanoz nane dereotu yok.. bitki çayı yok.. Paketli gıda aburcubur beyaz un normaldede yemiyodum zaten.. Diğer şeyler normal tüketeceğiz o zaman ☺️

Çok sağol canım Pastörize süt ürünleri mi tüketmeli, benim dr çok rahat yasak koymuyor, ev yapımı yoğurt, kefir olr muacaba? Yrşillik olarak maydanoz nane dereotu yok.. bitki çayı yok.. Paketli gıda aburcubur beyaz un normaldede yemiyodum zaten.. Diğer şeyler normal tüketeceğiz o zaman ☺
Sen her riske karsi pastörize edilmis seyler ye ic cunku doktorum bana bi kagit veriyo transferden sonra pastorize edilmis sut az pismis yumurta filan yok .

kızlar şu avakadonun tadını sevmeyen bir benmiyim ya?mecburen yiyoruama zeytınyagıyla yaptım sevmedim bal,cevizle karıstırdım yine olmadı🙊yıyorum ama mecburıyetten daha guzel tarıflerı olan var mı??

kabak cekırdegı,çiğ badem,ceviz,nar suyu benim tükettiklerim.Sigara kullanmıyorum zaten.Kahve ıcıyordum yarından itibaren içmeyeceğim.Açık çay şekersız tuketıyorum.Proteın agırlıklı et ,balık..ayran çok içiyorum
sabahları kuru kayısı.Aklıma geldıkce su içiyorum öyle böyle değil yaşam standartımı bile düşürdü sürekli tuvalete koşma halindeyim😂
folik asıt dışında şu döneme özel c vıtamı almıstım ıcınde d3 ve çınko da var
bal yıyorum bide🙊hakiki orjınal peteklı bal dıye aldım umarım öyledır😀

kızlar şu avakadonun tadını sevmeyen bir benmiyim ya?mecburen yiyoruama zeytınyagıyla yaptım sevmedim bal,cevizle karıstırdım yine olmadı🙊yıyorum ama mecburıyetten daha guzel tarıflerı olan var mı??

kabak cekırdegı,çiğ badem,ceviz,nar suyu benim tükettiklerim.Sigara kullanmıyorum zaten.Kahve ıcıyordum yarından itibaren içmeyeceğim.Açık çay şekersız tuketıyorum.Proteın agırlıklı et ,balık..ayran çok içiyorum
sabahları kuru kayısı.Aklıma geldıkce su içiyorum öyle böyle değil yaşam standartımı bile düşürdü sürekli tuvalete koşma halindeyim😂
Ay bende yiyemedim ya yumurtayla denedim olmadi nefesimi tuttum yine yiyemedim😂😂
Suyu gunde 2 bucuk 3 litre ic en fazla.
Beslenme seklin cok iyi birde hergun kivi ye c vitamini olarak cok yuksekmis

Avakadoyu tuz ve limonla denedin mi? Cekirdegini cikarriktiktan sonra limon sik biraz da tuz kasikla ye bence seversin bu sefer 😊

Avokadonun oldun halini sevmemiştim damak tadıma uyan yarı olgun hali dışı hala yeşil ama bastırınca şeftali gibi içine çöküyor ben o haliyle tüketiyorum dilimleyip sadece üzerine limon sıkıyorum sevmiyorum dediğim şeyi şimdi çok sever oldum 😍😋😋

Çok sağol canım Pastörize süt ürünleri mi tüketmeli, benim dr çok rahat yasak koymuyor, ev yapımı yoğurt, kefir olr muacaba? Yrşillik olarak maydanoz nane dereotu yok.. bitki çayı yok.. Paketli gıda aburcubur beyaz un normaldede yemiyodum zaten.. Diğer şeyler normal tüketeceğiz o zaman ☺
Bir de pişmeyen et ürünleri (salam, sosis, sucuk vb) ile konserve gıdalardan uzak durmak lazım😊

X