EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Insallah kuzum cok tesekkur ederim estorfem 1 tanesini vajinadan almami soyledi progestan gibi bir hap degil bu vajinadan nasil olacak bilmiyorum
Benim rahim duvarım ince kalmıştı doktor estrofemi vajinadan verdi günde üç defa yükseltmez sanmıştım ama bayağı yükseldi ve transferim oldu çok şükür şimdi pozitif olacak mı onu bekliyorum

Yazmak istedim bnde aynı dönemden geçtim ve iğneler bitene dek ağrılar hep oldu bnde pamukla soğuk kolanyayla silin bastırmadan birde zeytinyağı hafif hafif yapin bezeler olmayacak bnde beze olmadi .
Neler yaptim vallahi ancak 3.gunun sonunda daha azaldi. Bir de sadece bir kez kullandim bu halde geldim cok zor bir surecteyiz gercekten

Neler yaptim vallahi ancak 3.gunun sonunda daha azaldi. Bir de sadece bir kez kullandim bu halde geldim cok zor bir surecteyiz gercekten
Eğer hamile kalırsan 3.aya kadar vuruluyorsun zor ama her seferinde yavrum benimle olsun yeterki diyip canım acisada o iğneyi oluyorsun zaman cabuk geçiyor m.etme zorluğu tek iğne olsun gerisi güzel olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…