EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Hepinize merhaba kızlar, dün akşam benim kanamam oldu. Hemen acile gittik, keseyi gördük. Keseyi görmek bu şekilde nasip oldu. Orda öyle umutsuzken keseyi görünce hissettiklerimi anlatamam 😔 protestan igne ve endol fitil verdiler. Dün 1 saat yürümüştüm eve gelince birden başladı. Hareketlerimizi baya kısıtlamam gerektiğini öğrenmiş oldum. Inşallah benimle kalir 😔
Geçmiş olsun inşallah🤲🏻 benim de dün gece kanamam oldu şimdi yine başladı senin ne kadar sürdü ne kadar oldu canım bir de transferinin kaçıncı günü Bugün

Simdi okudum durumda canim neden sinirlendin ne dedi bu arada sırıngayi napican
Yavrm bugun lekem geldi gbi gordum progestan igne vuruluyrm bide deport ignenn bugun gunuymus siringa kalmamis evde kalk git al diyorum Gelmis dun niye demedin diyor lan yuru git dedim😂😂senle mi ugrascam gider alirim😀😀

Evet canım ilk denememiz aşılama felan da olmadım daha önce çarşamba günü ama hala devam ediyor kanama pembeden biraz daha kahverengiye döndü pazar günü olduğu için Ümit hanımı da daha fazla rahatsız etmek istemiyorum 😔
Olur mu bence sor.Benim kesilmişti hemen.Belki iğne falan der.çok cana yakın.Aramazsan kızar bence.Sor için rahatlasın

Benim agzimda kotu tat vardi midemi bulandiriyodu o da gecti simdi hic biseyim yok gayet normalim ne bel agrisi ne gogus hassasiyeti ne karin agrisi Allaha sukur kanama lekelenmede gecti sevinecegime hala bunlari ariyorum kendimde esim kiziyo ne istiyon sen diye 🙈🙈
Yaaa benim de bugün hepsi geçti ağzımdaki tat göğüs şişkinliği kasik bel ağrısı hepsi gitti bu seferde bende şüphelendim sanki adet olmuşum da rahatlamışim gibi kuş gibiyim

Yaaa benim de bugün hepsi geçti ağzımdaki tat göğüs şişkinliği kasik bel ağrısı hepsi gitti bu seferde bende şüphelendim sanki adet olmuşum da rahatlamışim gibi kuş gibiyim
Evet bende oyleyim ama bende gogus siskinligi falan hic olmadi zaten sadece agzimda kptu tat vardi o da gecti artik

• Beğen
Reactions: Z P
Her ay onu yasiyosun zaten kuzum adet zamanlarinda hamileyken sislik falan oluydu benim sonra sanki olmusum gibi geciyodu

X