EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Artık öyle uyuştu ki agriyan yerim karanfil koy bide tuzlu suyla gargara yap
Cok gecmis olsun canim..bunun cozumu varmidir peki benim 1 tane kanalntedavisi olmasingereken disim varmis..transfer surecinde acaba dis tedavisi olunabiliyomu..ben biraz arasrirdim..bugunki dis doktorunada sordum..ilk 3 ay ve son 3 ay dis tedavisi olmuyormus..keske once yaptirsaydiniz dedi..birde doktorunda izni olmaliymis..yaptirabilmemiz icin..

Bizim zaten durum kritik banada 5 ay yaptıramazsin dedi bende çok pişmanım daha önce yaptirmadigima suanlik çekiyorum ins düzelir

Bizim zaten durum kritik banada 5 ay yaptıramazsin dedi bende çok pişmanım daha önce yaptirmadigima suanlik çekiyorum ins düzelir
Senindemi disin kanallik canim.insallah kuzum..ya inanlmaz bir agri cekiyorum..sanirim parol kullanabiliyormusuz..fakat oda dis agrisini kesen bi agri kesici degilmis..

Offfff canim inanki yoruldum yıprandım aglayamadim da duygusuzlastim duvar oldum..

Allah sonumu hayır etsin...

Reactions: Z P
Senindemi disin kanallik canim.insallah kuzum..ya inanlmaz bir agri cekiyorum..sanirim parol kullanabiliyormusuz..fakat oda dis agrisini kesen bi agri kesici degilmis..
Benm 20 yaş dişim sağ tarafım komple şiş sıcak soğuk hicbirsey yemiyorum iki gün oldu aç duruyorum resmen

Offfff canim inanki yoruldum yıprandım aglayamadim da duygusuzlastim duvar oldum..

Allah sonumu hayır etsin...
Şükür et cnm Allah sana çok tatlı bir kız çocuğu vermiş ya oda olmasaydı bizim gibi bir tane için savassaydin bu durumlara her dk maruz kalsaydin teyzemin de bir tane var oda ne zorluklarla oldu ikinci olmadı beni gördükçe diyo Allah bir taneyi olsa nasip etsin diye en azından bir evlat kokusu aldın emin ol ki ben olsaydım bu kdr üzülmezdim

Bizimki okula gitse ordakileride bunaltirValla onu okula gonderemiceme gore ben giderim

Benm 20 yaş dişim sağ tarafım komple şiş sıcak soğuk hicbirsey yemiyorum iki gün oldu aç duruyorum resmen
Bende 1 ay once 1 tanesini aldirdim..ama kanala yetisemedim..canim..dilerim tez zamnda gecer..doktorunla konustunmu peki..bende yarin sorucam..rabbim nasip ederse transferi..eger transfer sirasinda tedavi oluyosa..ilk isim pazartesi tedavinolmak olucak.

Ben konuştum 20 yaş dişi ameliyatli olacağı için asla doğuma kdr müdahale edemeyiz dedi kan tahlili daha yapmadım pozitifse 9 ay çekecem ağrıyı

Ben konuştum 20 yaş dişi ameliyatli olacağı için asla doğuma kdr müdahale edemeyiz dedi kan tahlili daha yapmadım pozitifse 9 ay çekecem ağrıyı
Evet bana uyusturmak icin 3 kere igne yapildi zor uyustu..sonrasindada antibiyotik verdiler 1 kutu icmem icin..zor olur..aslinda antibiyotik kullanabilsen..en azindan 2 gun..agrisi gecer..uzun bir surede olmaz..gibime geliyor..ama suan icin olmaz bir durum..bende keske once kanali yaotiraaymisim..cunki bana dis doktoeum dediki once 20 liginaldir sonra kanal yaoalim..tam 20 ligi aldirdim..kisa sure icinde tedaviye basladik..ignelere..bende cekindim acikcasi..hem igneler hem dis tedavisi..zor olabilir diye..coknpismanim suan..

Keşke o zmn yaptirsaydin birşey olmazdı benm transfer oldu artık çok geciktim belkide tutunduğu için ağrıyor çünkü önce dişler etkilenir vitaminini çekiyor

Karanfil yağı damlatın dişinize mucize gibi

Kızlar bir konuda fikrinizi ve bilginize ihtiyacım var. Benim 9 embriyom var 2 Kasım'da transfer olacağım. 4 tanesi kendi kendini dolleyen embriyo diğerleri mikro enjeksiyon la döllenen. Sizce transferde hangisini istesem. Niyeyse doğal olarak döllenen olsun istiyorum acaba fark edermi. Pazar günü embriyolog arayıp bilgi verecekmiş ama önceden tecrübesi olanlardan fikir almak istedim

Kızlar günaydın ben dün transfer oldummm test günüm 10 gün sonra.
Ya bişe sorcam transfer oldum ve 10 dk orda bekledim baya yoğundu.sedye geldi sonra hemşire beni çıkarırken orda masaya tann diye çarptı.napıyosunuz biraz sert oldu dedim.
Bişe olur mu ya çok büyük bir darbe değildi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…