EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

İgnemi tam saatinde aliyrm diğerlerini sabahlari dengesiz ama akşamları eşim yuzunden tam saatinde
Enn guzeli canim. Valla ben bu aralar cok yoruldugumu hissediyorum. Oglum hic durmuyor hep bir huysuz resmen enerjimi emdi bugun. Ne cenesi duruyor hep mizik mizik ne de hareketleri duruyor

Hep haplar arttı kaldı kutularda
Ne güzel böyle bağışçılar olsa durumu olmayanlar oradan temin eder benimde olursa öyle artanim falan merkeze vereyim iyi düşündünüz boşa çöpe gitmesin gonalf fiyatı nekadar acaba cetrodide ile biliyormusuniz

Bazı eczaneler indirimli falan veriyormuş tüp bebek merkezi yakinindakiler öyle olmasıdimı sizin bayanda varmış ya en az bı 4 kutu gidiyor bana
Ben hep indirimli aldım geliş fiyatına eczane tanıdığım bide eşim bankada calisyor onların sigortası hepsini karşıladı şükür ben sadece bütün ilaçlarima 500 TL verdim ama vitaminler her ay 1 bin TL tutuyor

Himmm anladım canım

Enn guzeli canim. Valla ben bu aralar cok yoruldugumu hissediyorum. Oglum hic durmuyor hep bir huysuz resmen enerjimi emdi bugun. Ne cenesi duruyor hep mizik mizik ne de hareketleri duruyor
Benim kız da öyleydi 2 yaş itibariyle. Dediğin gibi resmen enerjisini emiyor insanın mızmız olması. Üç gündür okula gidiyor. Evde sürekli şarkı söylüyor. Çok mutlu, hiç ağlama zırlama yok. Okul sayesinde iki yaş sendromundan kurtulacağız galiba

Reactions: Z P
Kızlar diş agrisi beni mahvetti yemek falan yiyemiyorum şişti ne yapacam ben
Canim ayni durumdayim..yarin transferim olabilir..ne yapabilirim..bugun aksam uzeri dis polikilinege gittim kanal 1 gunluk is degil dendi bana..ne yapabilirim..bulabildinmi caresini..gebe kalirsam agriyla nasil basederim bilmiyorum..

Kizlar fal bakan hisleri kuvvetli neyim olan yok mu araniz da deyin bakalım sonraki tedavimde falan bi daha hamile kalabilecekmiyim ben
Sanirim kafayı üşütuyorum az kaldi

Gene korunurken hamile kalan ve bunun için çok üzülen bi arkadaşımın haberini aldım delirecemmmmm

Canim ayni durumdayim..yarin transferim olabilir..ne yapabilirim..bugun aksam uzeri dis polikilinege gittim kanal 1 gunluk is degil dendi bana..ne yapabilirim..bulabildinmi caresini..gebe kalirsam agriyla nasil basederim bilmiyorum..
Artık öyle uyuştu ki agriyan yerim karanfil koy bide tuzlu suyla gargara yap

Arkadaşımin iki çocuğu var spirel taktirmisti yine hamile kalmış diğer arkadaşım evleneli 1 ay olmadı hamile kalmış bide bana yazıyor ayy cnm sen hala düşünmüyormsn bak bana diyo sonra düştü bebeği doktor artık olması çok zor demiş eğer birinin kalbini kiriyorsan ve anne olmak için can atan birinin kalbi kiriliyorsa Allah bu dünyada karşılığını verir

6+2 de canım kalp atışını duymuştuk.

Reactions: Z P
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…