EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Onlar yoluna girer canım, biz pandemimin zirvesinde doğum yaptık. Öyle oldu ki haftalık iğnem bile aksadı. Korka korka gittik geldik korka korka da doğurduk. Nasipten ötesi yalan. Vallahi benim geldi çok duygusallaşmıştım iki çocuklu hayat nasıl olacak bu beni korkuttu galiba. Hiç çocuk yokken iki tane birden olması tırstım

Reactions: Z P
Geçmiş olsun cnm hepsi mi bozuldu peki nedenini demediler mi şu sebepten dolayı falan diye duyduğum oluyordu iki emriyo cozdurulup biri bozuldugunu ama kalitesini söylüyorlar

Biliyorum bu doktoru ben ilk tedavimi ankwra Gurgan klinikte oldum vee gittiğim en kotu yerdi sikdi belki cok iyidir ama benim iyi anılarım yok canim

Oyle de olsa yemesi icmesi bir de kizim var onu ne yapacağım ankarasa anneme rahatça birakabiliyorum annemi de.alip gitsem bu kez yiyecek parası falan canim 3 5 gun değil ki 20 gun kalmak gerekiyor en az isin içinden çıkamadım yani...o yizden ankarada devam edeceğim doktorundan da memnunum aslinda benimle giden kızlar hamile kaldı hep benim embriyo da sıkıntı vardı büyük ihtimalle

Anladım canım doğru diyorsun senin bir çocuğun daha var. İnşallah işin rast gider de aklında keşke İstanbul a gitseydim düşüncesi kalmaz

Dogrudur. Ben oglumda 5 yil ugrastim. Sanirim butun heveslerimi hayallerimi ogluma saklamisim ve bitirmisim gibi hissediyorum. Cunku icimde ne varsa 5 yila ait.oglumda yasadim kiyafet olsun besik olsun herseyin en ince detayina kadar girdik aldik magaza magaza gezdik. Suan oyle bir hevesim yok acikcasi. Hani ben anlayamadimki hala noluyor hayatimda tup bebek yaptirdim tamamda gerisi yok bende sanki hic transfer olmamisim sanki o test cift cizgi cikmamis . Bir.garip boslukta hissediyorum kendimi. Ne dusundugumude bilmiyorum.

Kızlar yasak ya. Buraya yazmasanız daha iyi
Ben diyecektim bizim temmuz da doğum yapacaklar topiğinde özelden görüşme oldu topikte muhabbeti döndü. Topik sahibinin hesabı donduruldu ama orda galiba farlı şeylerin muhabbeti olmuş İnstagramda ve buranın özel mesaj kısmında.

Reactions: Z P
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…