EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Ben diyecektim bizim temmuz da doğum yapacaklar topiğinde özelden görüşme oldu topikte muhabbeti döndü. Topik sahibinin hesabı donduruldu ama orda galiba farlı şeylerin muhabbeti olmuş İnstagramda ve buranın özel mesaj kısmında.
Farklı ne oldu bilemiyorum canım. Site kurallarında sosyal medya yasak. Dediğin gibi üyeliği kapatıyorlar

Ne acısı canım anlamadım. Sosyal medya sitede yasak. Üyeliğini iptal ederler. O yüzden açıkça yazma dedim
Tamam canim whatsapp grubu kurmayiz konu acariz yeni hamileler diye burda.negatif cikan arkadaslarin yaninda pek sevincimizi yazamiyoruz rahat konusamiyoruz sonucta olumsuz olanlar var oyle demek.istedim

😂Dogrudur. Ben oglumda 5 yil ugrastim. Sanirim butun heveslerimi hayallerimi ogluma saklamisim ve bitirmisim gibi hissediyorum. Cunku icimde ne varsa 5 yila ait.oglumda yasadim kiyafet olsun besik olsun herseyin en ince detayina kadar girdik aldik magaza magaza gezdik. Suan oyle bir hevesim yok acikcasi. Hani ben anlayamadimki hala noluyor hayatimda 😂 tup bebek yaptirdim tamamda gerisi yok bende sanki hic transfer olmamisim sanki o test cift cizgi cikmamis . Bir.garip boslukta hissediyorum kendimi. Ne dusundugumude bilmiyorum.😏😂
Kalp atışını duy hele hepsi tekrar geri gelir annesi🤗bunu genelde ikinci çocuğuna hamile olan kadınlar yaşıyor canım. Doğum sürecinde bulunduğum doğal yolla olsun tedaviyle olsun fark etmiyor ilk çocuğu olacaklar gibi değiller 😂ilk bebişten kalanları hazırlayanlar oldu mesela tecrübe edip bizim deli gibi ihtiyaç olur diye aldığımız ıvır zıvır ne varsa hiçbirini almadılar gibi gibi pazartesi kan testi ile yeni bir sayfa açılacak hayatında. Ve bence sen o sayfayı ilk defa yazıyormuş gibi hakkını vererek dolduracaksın. İkinci miniğin için 🤗🤗

• Beğen
Reactions: Z P
Geçmiş olsun cnm hepsi mi bozuldu peki nedenini demediler mi şu sebepten dolayı falan diye duyduğum oluyordu iki emriyo cozdurulup biri bozuldugunu ama kalitesini söylüyorlar
Evet hepsi bozulmuş, sağlıksız dedi. Belli bir neden denmedi teknikte olabilir embriyolar soğuya direnc gösterememişte olabilir denildi anlamadım :KK43:

Evet hepsi bozulmuş, sağlıksız dedi. Belli bir neden denmedi teknikte olabilir embriyolar soğuya direnc gösterememişte olabilir denildi anlamadım :KK43:
Ama kalitesiz emriyoyu dondurmuyorlar ki onların bir skalası var iyi ki donmuş mesela ben 3 tanesini dondururken sordum kaliteli mi eğer değilse dondurmayalim onlarda gebelik vadeden emriyo dondurun bizce dedi transfer edilen emriyoyla aynı kalite dedi o yüzden dondurduk 4 emriyomde bb kaliteydi

X