EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Arkadaşlar merhaba, öncelikle herkes dileğine kavuşur inşallah 🙏🏻 Bu yıl içerisinde 1 kez dondurulmuş transferim oldu kalp atısı alınmadıgı için düşükle sonuclandı. 6 ay aradan sonra dondurulmuş embriyo transferim vardı 6 adet embriyom vardı 2 transfer yapacaktık çözme işleminden sonra hiç biri sağlıklı değil dediler transfer iptal oldu :KK43: Embriyomuz kalmadı
Bu durumu yaşayan var mı ? Teknik bir aksaklık mı yaptılar acaba ?
teşekkürler

Son düzenleme:
Arkadaşlar merhaba, öncelikle herkes dileğine kavuşur inşallah 🙏🏻 Bu yıl içerisinde 1 kez dondurulmuş transferim oldu kalp atısı alınmadıgı için düşükle sonuclandı. 6 ay aradan sonra dondurulmuş embriyo transferim vardı 6 adet embriyom vardı 2 transfer yapacaktık çözme işleminden sonra hiç biri sağlıklı değil dediler transfer iptal oldu :KK43: Embriyomuz kalmadı
teşekkürler
Nerdeydi tedaviniz?

Daha evvel ki tüp bebek merkezi her konuda bizi mağdur etti sperm testi yapmışlardı ama morfolojiye bakmamışlar bizde böyle bir hastalığın varlığından haberdar olmadığımız için doğal olarak sormadık. 2. yani şuanki tedavim için de doktora 1 sene önceki test sonucunu göstermiştim o da morfolojiye bakma gereği duymadı büyük ihtimalle. Ancak ilk tedavide ısrarla doktora sormamıza rağmen neden gelişmedi yarım kaldı diye bir şey demedi bize. En azından bu merkez de bizzat embryologla görüşebildiğim için o söyledi morfolojinin bozuk olduğunu bize. Şükrediyorum ki saklamadı ve söyledi. Kim haklı kim suçlu kime kızgın olmalıyım hiçbir şey bilmiyorum artık. En azından eşim bir doktora muayene olur çaresine bakarız diyebliyorum sadece. Allah hepimize yardım etsin
Aaaa..ya nefret ediyorum boyle seylerden..bin bir umutla gidiyoruz..ne acilar cekiyoruz.hem psikolojik hem fiziksell..canim cok gecmis olsun..iyiki farketmissiniz kuzum..insallah diger tedavide..allahim kucagina almayi nasip eder..🙏💕

teşekkürler
Çok geçmiş olsun canım 6 sı da mı ? bozuldu kaçıncı gün embriyosuydu

Evet canim ben 2 ayima kadar devam etmistim ignelere ilaclara 3 cu ayda tamamen bitirmistik igneleri sadece kan sulandirici kalmisti. Yok suan kendimi bilmiyorum okadar emin degilim. Saglik ocagina bi kan vereyimde pazartesi bi sonuc alayim giderim gormeye. Sonrasi zaten aydan aya cagriyor
Canım sanki sen hazır değilsin ikinci bebişe ben mi yanlış bir hissiyata kapıldım. Yani bir kafa karışıklığı içinin almadığı bir durum var sanki. Mutlaka çok istiyorsundur o kadar emek harçamak para vermek kolay değil ama sanki korkuyorsun. Ne bilim kafan karışık ama onu net hissediyorum burdan. Aslında bende de olmuştu bende şöyle olmuştu doğuma kısa bir süre kala eşimle bir daha eskisi gibi olamayacağımız tek kalamayacağız diye hüzün düşmüştü içime. Kolay değil yabancı bir şehirde 4 yıl sadece ikimiz. İstediğimiz zaman çıkıp gezerdik hiçbir şey yapmasak boş boş gider avm gezerdik. İki bebekle nasıl olacak bir daha birlikte kalamayacağız diye ağladığım bile olmuştu 😂😂😂oysa bu iki minik için canımı ortaya koymuştum ama bazen oluyor böyle kafa karışmaları 😅😅

Zaten onlar birlikte çalışıyor sürekli iş birliği icindeler toplantılarını gördünuzmu bütün doktorlar birleşip ne yaptıklarını anlatıyorlar önemli vakalara beraber konuşuyorlar
Aynen oyle inslalah guzel sonuclar aliriz bizde doktorun guleryuzlu olmasi insani dinlemesi cok onemli 😊

Aynı dert bizdede var eşimin sperm azlığı vardı birşey olmaz ondan canlı olsun yeter dedi apartopar bizi tedaviye aldı hiçbir takviye vermeden hemen tüp bebek oldum 3. Gün emriyosunu transfer etti o kdr hızlı ilerlediki hiç hap falan vermedi paso iğne çürüdü heryerim sonra olumsuz oldu telini bile acmadi şerefsiz kalktık gittik Florence sa doktor kaçıyor en son emriyologu ameliyathane önünde bir yakaladik eşim tuttu bırakmadı ameliyata girecekti dedi senin ölün girer oraya konuş şimdi deyince döküldü meğer bütün değerler sıfırmis hicbirsey yokmuş Allah belasını vermesin verdiğimiz bütün paralar boğazında kalsın
Bu neresi canım ya

İlkokul öğretmeni misin? Bizde öğretmeniz eşimle son tedavimde ilksan ın otelinde kalmıştık Ankara da. Bayağı uygundu transfer sonrası iki gün kaldık. Otele göre çok uygundu.
Yok canim lisedeyim.
Ankarada annem var zaten orda kalacak sıkıntım hic yok..Ta İstanbula gitmek istemistik orası cok pahalıya geliyor kalacak yerimiz olmadigi icin.o yizden ankaraya gidiyoruz

Yok canim lisedeyim.
Ankarada annem var zaten orda kalacak sıkıntım hic yok..Ta İstanbula gitmek istemistik orası cok pahalıya geliyor kalacak yerimiz olmadigi icin.o yizden ankaraya
Yok canim lisedeyim.
Ankarada annem var zaten orda kalacak sıkıntım hic yok..Ta İstanbula gitmek istemistik orası cok pahalıya geliyor kalacak yerimiz olmadigi icin.o yizden ankaraya gidiyoruz
Ankarada bu doktoru takip ediyorum isinde cok basarili bi bakin isterseniz

Eklentiler

• Screenshot_20201030-215009_Instagram.jpg
    Screenshot_20201030-215009_Instagram.jpg
    95,9 KB · Görüntüleme: 29
Yok canim lisedeyim.
Aslında günlük ev tutulsa bende bir ara otel falan pahalı gelince şöyle 75 liralık günlük evler bakmıştım. Çarşaf falan götürürüm lavabo banyo temizlerim tedavi boyunca git gel yapmadan orda kalırım diye sonra güvenemedim. Konya dan git gel yaparak süreci yürüttük

Canım sanki sen hazır değilsin ikinci bebişe ben mi yanlış bir hissiyata kapıldım. Yani bir kafa karışıklığı içinin almadığı bir durum var sanki. Mutlaka çok istiyorsundur o kadar emek harçamak para vermek kolay değil ama sanki korkuyorsun. Ne bilim kafan karışık ama onu net hissediyorum burdan. Aslında bende de olmuştu bende şöyle olmuştu doğuma kısa bir süre kala eşimle bir daha eskisi gibi olamayacağımız tek kalamayacağız diye hüzün düşmüştü içime. Kolay değil yabancı bir şehirde 4 yıl sadece ikimiz. İstediğimiz zaman çıkıp gezerdik hiçbir şey yapmasak boş boş gider avm gezerdik. İki bebekle nasıl olacak bir daha birlikte kalamayacağız diye ağladığım bile olmuştu 😂😂😂oysa bu iki minik için canımı ortaya koymuştum ama bazen oluyor böyle kafa karışmaları 😅😅

Valla canim ben aslinda cok isteyerek yaptim .Oglumla ikisi bir arada buyusun diye istedim. Cunku simdi yapmasam cesaret edemezdim. Simdi ben test yaptim ama hala inanasim gelmiyor . Herseyi dusunuyorum simdi vaka sayisi artmis hastaneler dolu hani bi karisikligin icindeyim acikcasi. Hangi hastaneye gidicem ne yapicam bilemedimm. 😏😏

Valla ben oglumu okadar istedimki 🤣 yani hic aklima esimle eskiden soyleydik bi daha boyle olmicaz gibi gelmedi . Hatta oglum oldu biz daha iyi anlastik 😂 Hani burdada cok fazla belli edemiyorum bugun 2 arkadasin olumsuz test sonucunuda aldik hani nebilim insan uzuluyor yinede.

X