EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Merhaba kizlar benim az once yumurtalarim toplandi 5 taneymis. Simdi bir fitil ve hap verdiler. Pazartesi bana haber vereceklermis transfer olup olmayacagi, neye bagli acaba. Sizce yumurta sayim az mi? Doktorum bana biraz sasirdik sonra 5 tane yumurtani topladik dedi. Uc tanesi uygun degilmis, simdi bekleyecegiz pazartesi ya da carsamba her sey yolunda giderse transferi yapariz dediler.

Bazen oluyor
Bazen oluyor ki 15 yumurta toplanıp 15 emriyo oluşan 5. Güne giden ama tutmayan herşey kısmet teyzemin 3 yumurta toplandi 1 emriyo oluştu oda en kalitesiz olandan ve şuan çocuğu var zamanı geldiyse tutar cnm sen şuan hep pozitif ol

Sayın iyi canim kaliteli cikmalari daha önemli insallah oyle cikwrlwr..benim 6 idi 1 tanesi kaldi bize..ama daha öncesinde 6 dan 4 u kalmisti değişiyor insallah hepsi iyi cikar ilerler..yoksa sayi guzel

Sayın iyi canim kaliteli cikmalari daha önemli insallah oyle cikwrlwr..benim 6 idi 1 tanesi kaldi bize..ama daha öncesinde 6 dan 4 u kalmisti değişiyor insallah hepsi iyi cikar ilerler..yoksa sayi guzel
Oyle mi, ya cok sevindim biraz uzulmustum. Teselli oldu yazdiklarin cok tesekkur ederim. İnsallah hepimizin diledigi olur.

20 yumurtanın 19’u olgun çıktı. 18 embriyo oldu. Spermde tüm kriterlerde normal ve üzeri. Hiç sorun görünmüyor. Sorun görünce laboratuvar doktora not yazıyormuş. Hiçbir şey yazmamışlar

Bilmem kısmet artık. Yok bugünkü normal laboquick testiydi. Salı günü kan vereceğim artık. Benim için dua edin.
T The best ben de transferin 4.gunu erken gebelik testinde pozitifi gördüm 6.gun normal kaset testte belirgin silik çizgi gördüm ama dün yaptığım başka marka testlerde negatif çıktı hatta comfort erken gebelik testi yaptım sonradan çok çok silik çizgi cikti, bu sabahta kaset test yaptım 10.günüm yine çok çok silik gözüküyor hatta tam emin bile degilim o yüzden canım çok sıkıldı bir daha test denemiycem salı günü tahlil günüm kan vericem

Daha evvel ki tüp bebek merkezi her konuda bizi mağdur etti sperm testi yapmışlardı ama morfolojiye bakmamışlar bizde böyle bir hastalığın varlığından haberdar olmadığımız için doğal olarak sormadık. 2. yani şuanki tedavim için de doktora 1 sene önceki test sonucunu göstermiştim o da morfolojiye bakma gereği duymadı büyük ihtimalle. Ancak ilk tedavide ısrarla doktora sormamıza rağmen neden gelişmedi yarım kaldı diye bir şey demedi bize. En azından bu merkez de bizzat embryologla görüşebildiğim için o söyledi morfolojinin bozuk olduğunu bize. Şükrediyorum ki saklamadı ve söyledi. Kim haklı kim suçlu kime kızgın olmalıyım hiçbir şey bilmiyorum artık. En azından eşim bir doktora muayene olur çaresine bakarız diyebliyorum sadece. Allah hepimize yardım etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…