EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Kızlar ben şu an çok kötüyüm. Bugün idrar testi yaptım negatif.😢😢😢 Sonuç hüsran. Transferin 4.günü silik çıkmıştı. Keşke bugünde yapmasaydım. Artık dayanacak gücüm kalmadı. Daha temmüzde kaybettiğim bebeğimin acısını unutmadım. Acısını unutayım yaralarımı sarsın derken negatif testi beni yıkdı. Diyebilecek hiç bir sözüm yok. 9 senedir bu kez olucak diye her sefer 10 kayıp yaşadım. Çift embriyodan hiç olmazsa biri olsun diye bile düşünmedim. Ikiside tutar diye umut ettim. Dondurulmuş embriyolarımı denemeye bile cesaretim yok artık. Her şey yolunda derken... Rabbimin takdiri nasipde ne varsa o olacak. Sonuçları pozitif olan arkadaşlar hepiniz için çoook sevindim. Rabbim kucağınıza almayı nasip etsin. Hep böyle mutlu olun. Benim gibi negatif olanlar Allah sabır versin. Tez zamanda sizlerede nasip etsin❤
Yaa hemen birakma kendini kan verdinmi kacinci gunun 😕

İlk tedavim şişli memorial di. 2.si fulya acıbadem. Doktorumun oranin da doktoruymuş yeni öğrendim ama ben kliniğine gittim. Opu ve transfer işlemlerini acıbadem de yaptı. Yani benim gittiklerim de en bilinen yerlerin başı sayılır :)
Ben de bugüne kadar hiç duymadım transfer öncesi çatlatma iğnesini. Doktorunuzun size özel bir uygulaması olabilir.

Ben ilkini başka yerde yaptırdım hakkımı helal etmiyorum ona sonra cemi gördüm Allah'a şükür hiç yanıltmadı beni hemen hemen aynı zamanlarda yaptırmışiz belkide gördük birbirimizi
Olabilir muhtemelen oyle ayin 20 sinde oldum transferi cem bey 1 kasim dedi ama ben yarin gidicem pazar gunu merkez kapali oluyor diye

Olabilir muhtemelen oyle ayin 20 sinde oldum transferi cem bey 1 kasim dedi ama ben yarin gidicem pazar gunu merkez kapali oluyor diye
Bende 22 sinde oldum transfer 3 Kasım test günüm başka yerde test olacam ben eklesene beni Instagramdan arzu_krts siyah beyaz foto var

Kızlar ben şu an çok kötüyüm. Bugün idrar testi yaptım negatif.😢😢😢 Sonuç hüsran. Transferin 4.günü silik çıkmıştı. Keşke bugünde yapmasaydım. Artık dayanacak gücüm kalmadı. Daha temmüzde kaybettiğim bebeğimin acısını unutmadım. Acısını unutayım yaralarımı sarsın derken negatif testi beni yıkdı. Diyebilecek hiç bir sözüm yok. 9 senedir bu kez olucak diye her sefer 10 kayıp yaşadım. Çift embriyodan hiç olmazsa biri olsun diye bile düşünmedim. Ikiside tutar diye umut ettim. Dondurulmuş embriyolarımı denemeye bile cesaretim yok artık. Her şey yolunda derken... Rabbimin takdiri nasipde ne varsa o olacak. Sonuçları pozitif olan arkadaşlar hepiniz için çoook sevindim. Rabbim kucağınıza almayı nasip etsin. Hep böyle mutlu olun. Benim gibi negatif olanlar Allah sabır versin. Tez zamanda sizlerede nasip etsin❤
Ah canim benim..ayni markamı testin 1 tane mi yaptın belki bozuktur gene dene sen çizgiyi gordun sonucta

Hastane sabit galiba herkes 10.500 verdik ilaçlari Allah'tan bankamız karşıladı ama en aşağı 4 bin tuttu emriyo dondurma 2100 TL muayene ücretleri var testler var ekstra vitaminler var of ki ne of
Arti bir de 5 bin kalacak yer derdi var yok bacim olmadi :KK70:

X