EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

T The best ben de transferin 4.gunu erken gebelik testinde pozitifi gördüm 6.gun normal kaset testte belirgin silik çizgi gördüm ama dün yaptığım başka marka testlerde negatif çıktı hatta comfort erken gebelik testi yaptım sonradan çok çok silik çizgi cikti, bu sabahta kaset test yaptım 10.günüm yine çok çok silik gözüküyor hatta tam emin bile degilim o yüzden canım çok sıkıldı bir daha test denemiycem salı günü tahlil günüm kan vericem
İnşallah pozitifleri görürüz. Rabbim bizede nasip etsin. Hep normal yollardan denedim ama tutunamadı meleklerim. Bu ilk denememdi. Çok kaliteli 5.gün embriyolarıydı transferde herkes pozitifti, tutunacaklar diye. Bana umut verdiler ama nasipten öte yol yok. :KK43: İnşallah kan testimiz pozitif olur. Yoksa nasıl toparlarım kendimi artık düşünmek bile istemiyorum.

Kızlar ben şu an çok kötüyüm. Bugün idrar testi yaptım negatif.😢😢😢 Sonuç hüsran. Transferin 4.günü silik çıkmıştı. Keşke bugünde yapmasaydım. Artık dayanacak gücüm kalmadı. Daha temmüzde kaybettiğim bebeğimin acısını unutmadım. Acısını unutayım yaralarımı sarsın derken negatif testi beni yıkdı. Diyebilecek hiç bir sözüm yok. 9 senedir bu kez olucak diye her sefer 10 kayıp yaşadım. Çift embriyodan hiç olmazsa biri olsun diye bile düşünmedim. Ikiside tutar diye umut ettim. Dondurulmuş embriyolarımı denemeye bile cesaretim yok artık. Her şey yolunda derken... Rabbimin takdiri nasipde ne varsa o olacak. Sonuçları pozitif olan arkadaşlar hepiniz için çoook sevindim. Rabbim kucağınıza almayı nasip etsin. Hep böyle mutlu olun. Benim gibi negatif olanlar Allah sabır versin. Tez zamanda sizlerede nasip etsin❤
😔😔😔Test bozuk olmasin kuzum. Sabredip gununde test yaptirmadigimizdan insan daha cok yikiliyor 😔Rabbim yardimcin olsun suan acin var diyr boyle konsuuyosun ama pes etmek yok. Allah cc hayirlsiyla nasip edecektir 🤲 Sen yolunda yuvarlanman gerek. 😔

Daha önce transfer olan var mı aranızda sanki işlem yapılmamış gibi hissediyorum kendimi.transfer günü idrara feci sıkışıktım yürüyemiyordum o derece.aynı anda kasığıma baskı yapıp ekrandan baktılar o beni çok zorladı idrarımı tutacak halim kalmadı dudaklarımı ısırdım o derece.kendimi kastım olmadı gibi hissediyorum sanki katılmadı rahmime diye düşünüyorum bilemedim benim gibi olan var mı😔
Bu benim ikinci transferim cnm 2denemem yani 3gun once transfer oldum bende senin gibi hissediyorum yine bisey olmiycakmis gibi

Daha evvel ki tüp bebek merkezi her konuda bizi mağdur etti sperm testi yapmışlardı ama morfolojiye bakmamışlar bizde böyle bir hastalığın varlığından haberdar olmadığımız için doğal olarak sormadık. 2. yani şuanki tedavim için de doktora 1 sene önceki test sonucunu göstermiştim o da morfolojiye bakma gereği duymadı büyük ihtimalle. Ancak ilk tedavide ısrarla doktora sormamıza rağmen neden gelişmedi yarım kaldı diye bir şey demedi bize. En azından bu merkez de bizzat embryologla görüşebildiğim için o söyledi morfolojinin bozuk olduğunu bize. Şükrediyorum ki saklamadı ve söyledi. Kim haklı kim suçlu kime kızgın olmalıyım hiçbir şey bilmiyorum artık. En azından eşim bir doktora muayene olur çaresine bakarız diyebliyorum sadece. Allah hepimize yardım etsin
Keci boynuzu kürü nu uygula esine birde cakşir suyu

X