EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

İşte tüm testleri yaptırıyoruz ama tıbbın da henüz bilmediği pek çok şey var. Doktor çok az spermi olanlara mikroçip kullanmıyoruz dedi ama yine sormak lazım.
Canım benim 18 embriyo da 3.güne gitti ama hiçbiri beşe ulaşamadı. Yani spermlerle ilgili bir sıkıntımız var ama henüz tıbbın tanı koyabildiği bir şey değil.

Canim merhaba ..insallah Allah kucaginada almayi nasip eder..bisey sorabilirmiyim..neden 5. Gune gitmemisler..4. Gun olmus
Canım kaliteleride iyidi aslında 3. Gun olan embrıyoların ama kayıp yasamak istemedı heralde hoca zaten 3 ya da 5 farketmıyo tutacak olan tutuyo. Daha onceki tedavımden var 4. Gun emb aslında 4. Gun degıl o 5. Gunde dondurulsu ama marula evresındeydı yanı 4. Gun emb durumundaydı

Evet spermerın 3 ten 5 e goturdgnu soylemişti benım hocamda aama sadece spermın degıl desteklemeye başlıyo artık spermdr yanı hem yumurta hem sperm 5e goturuyo ilk 3 gun yumurta tek basına bolunuyomuş. Kalıteleri nasıl cıkan yumurtaların? Sperm morfolojısı sayısı?

Merhaba canım gebeliğinin devamını diliyorum insaAllah sorunsuz bi şekilde ilerler kasik ağrısı tutunma belirtisi bende de oldu gecenin bi yarısı bu fena ağrıyla uyandım ama nasıl bir agriki tarifi yok ama test günü bebeğim benimleydi meğersem tutunmuş bana onun ağrısıymış korkmayın pozitif olun negatife dair düşünceleri at kafandan hayırlısı olsun hakkınızda görünce yazmadan edemedim.

Sizdeki problem neydi canim.esinizdede bi problem varmiydi..bizde hem yas hemde amh dusuklugu faktoru var..
Opu günü eşimde morfolojinin çok bozuk olduğunu söylediler bundan kaynsklansbileğini söyledi embriyolog. Biz daha önceden morfoloji sorunu olduğunu blmiyorduk

Anladim canim..marula evresi 4. Gun embriyoauna denildigini biliyorum..4. Gun embriyonun nasil olmasi gerekiyor biliyormusunbebim hic 4. Gun embriyom olmadi daha.once..bugun haber bekliyorum embriyolarin 4. Gunu..rabbim kismet eder insallah..cumlemizede..

Opu günü eşimde morfolojinin çok bozuk olduğunu söylediler bundan kaynsklansbileğini söyledi embriyolog. Biz daha önceden morfoloji sorunu olduğunu blmiyorduk
Sperm testi yaptirmissinizdir kuzum daha once.onda yazmiyomuydu boyle birsey..sacmalik..ama.onca guzelim yumurtan gitmiss.cok uzgunum.bende yumurta rezerv azligi var..masallah okadr yumurtam olsa ve gitse..ve daha onceden de bole biseyden bic bahsetmeselerdi..cok kizardim..ebriyoloklara..cok gecmis olsun canim..tesekkur ederim cevabin icin..bende ilk defa 5. Gune bekliyorum.daha once 3. Gun 2 negatif deneyimim oldu..bugun 4. Gunum..ve rabbim insallah nasip eder..onlara kavusmayi cumlemizede vede..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…