EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Valla suan hic bir belirtim yok bombos gibiyim
Ya kizimdayken bende meme uçlarım aciyordu içimde kelebek uçuyor gibi oluyordu seyirme gibi onların hicnbiri yok :KK43: kimisi bulur çöp kenarına bırakır bizler de el bebek buyuturuz ama yok :KK43: Allahim en iyisini bilir hayırlısını versin🙏

Iyi ki sizler varsınız icim rahatliyor biraz da olsa..simdi diyecekler amannn ne üzülüyorsun cok takıyorsun ne olacak bosver vidi vidi kendileri hic aramamis bilmiyorlar ki..
Kimsenin dediğine bakma. Bizim durumumuzu bizden başkası anlayamaz. 9 sene içinde çocuğum olsun diye neler çektim neler. Allah yardımcımız olsun.

Iyi ki sizler varsınız icim rahatliyor biraz da olsa..simdi diyecekler amannn ne üzülüyorsun cok takıyorsun ne olacak bosver vidi vidi kendileri hic aramamis bilmiyorlar ki..
Millete neyse valla sirf laf edecekler diye kimseye tup bebek yapiyorum demedim. Kimseyle ugrasamiyorum 🤣

Kizlar merhaba oncelikle hepimizin testleri kalici olarak pozitif olur insallah. Bisey sormak istiyorum transferimin 6. Gunu kanda baktirdim 0.84 cikti 7. Gun aksami ve 8. Gun sabahi idrarda cook silik pozitif cikti yine 8. Gun kanda 26 cikti. Birden yukselmemismi yoksa ilk baslarda normalmi bu yukselis bilgisi olan varmi. Bugun firsatim olursa yine kan vericem merak ediyorum ama 2 gun once 0 olup sonra 26 olmasi....

Kizlar merhaba oncelikle hepimizin testleri kalici olarak pozitif olur insallah. Bisey sormak istiyorum transferimin 6. Gunu kanda baktirdim 0.84 cikti 7. Gun aksami ve 8. Gun sabahi idrarda cook silik pozitif cikti yine 8. Gun kanda 26 cikti. Birden yukselmemismi yoksa ilk baslarda normalmi bu yukselis bilgisi olan varmi. Bugun firsatim olursa yine kan vericem merak ediyorum ama 2 gun once 0 olup sonra 26 olmasi....
Evet kuzum normal boyle bisey . Cok erken niye kan veriyosunuz kuzummm . Bi daha ver buun 2 ye katlandiysa tamamdir bu is. Daha vermene gerek yk😍😍

Ilk başta normal 26 çıkması. İnşallah kat kat artsın. 2 günde bir 2 kat artması gerekiyo. Kaçıncı gün embriyosu.

Aaa süper olmuş o 0 dan 26 ya yükseliş...
Ayni yerde yaptirdin değil mi

X