EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Kızlar şaşıracaksınız belki test yaptim.. ve gerçekten belirtiden korkuyordum ya gebelik olusmussa belitri olmaması imkansiz demek ki...gerçekten belirtim hic yoktu ve de testim negatif cikti...su an cok üzgünüm tüm paramızı hatta olmayan paramızı borç alarak gitmiştik...ama ben bebek istiyorum 1 tane daha cok mu lüks birsey istiyorum ....
eşimle görüşeyim de elimizde avucumuzda 1 arabamız var satıp borcu ödeyip kalanla 1 kez daha denemek istiyorum ya insan vazgeçemiyor da 😔😔 amh degerim cok düşmüş hoca seneyi beklemek istemisti ama amh yi duyunca ozaman hemen başlayalım demişti..havuz yöntemi varmış onu uygulasak şansım 2 ye katlanır mi arkada belki donmuslwr kalır 1 kez daha denerim :KK43: cok kötüyüm eşime bir de erken gebelik testi aldirayim yarin da kesinleşsin..bu kez de olmadi.sizleri sevdim hakkinizi helal edin insallah herkes pozitifi görür sağlıkla gelir kuzular..bizler de baska bahara...
Dur bı kan ver bence sanlisin ki bir tane bebeğin var biz bir tane olsun diye yapmadigimiz kalmadı ne elde kaldı ne avucta ben bir tane olsun diye ölümden döndüm Allah bana bir tane versin ikinci için bu kadar yipratmam kendimi kendini yıpratma bı nefes al

Kizlar gece birden adet agrisi gibi bi agri girdi ama berbatti hic biseye benzemiyodu tam belimin ortasiyla kasiklarima nefesimi kesti ter dökturdu resmen bo 10 20 saniye😔 cok korkuyorm sabahta biraz bel agrim vardi bunda bu agrilar neden erken basladi ya😕
2 gece boyunca benim de oldu hatta uykudan bile uyandırdı adet sancısına benzediği için psikolojik olarak insan endişe ediyor işte ama bu zamanlar artık rahimde yerleşme zamanı ya o yüzden normal bence korkma

Kizlar gece birden adet agrisi gibi bi agri girdi ama berbatti hic biseye benzemiyodu tam belimin ortasiyla kasiklarima nefesimi kesti ter dökturdu resmen bo 10 20 saniye😔 cok korkuyorm sabahta biraz bel agrim vardi bunda bu agrilar neden erken basladi ya😕
Adet dönemin geldiyse oyüzdendir canım sıkma canını

Canım bu ağrıları her ay yaşayacaksın artık 🌺
Korkulacak bişi yok aksine bebişler annesine sıkı sıkı tutunuo hormon dengen değişiyor 🤗

Kızlar günaydın ben yine yaptım bu silik hiç normalde döndüğü yok hala silik bu sefer o kdr ince ki belli bile olmuyor gün geçtikçe değerim mi azalıyor anlamış değilim Eki Görüntüle 2712328
Koyulaşmayı en doğru aynı marka aynı model test ile takip edebilirsiniz aynı markanın testi mi her iki idrar tahlilinizde?

X