EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Allah nasip ederse haziranın son günleri doğacak benim minnoş. Temmuz grubuna mı girsem hazirana mı girsem bilmiyorum. Kalp atışını duyduktan sonra girerim inşallah
İkisini birden takip et 🤗😂 benim normal doğum tarihim 11 Temmuz dı doğuma kadar orda kaldım çünkü haziran ile aynı gitmiyordu belirtilerim, doktorun önerileri falan. 23 Haziran da doğum yaptım haziran grubuna dahil oldum 😂😂

Nerde yaşıyorsun?3 yıl dediğin ücretsiz izin herhalde🙂.çalışan biri aslaa evde duramaz kızlar koşturmaya alışkınız biz
Ben baküde çalışıyorum. Evet ücretsiz izin ama doğum iznine çıktığın zaman devlet belli bir ücret Toplu bir para veriyor. Aynen evde olunca ben pasaklı kendime bakmayan bir insana dönüşürüm 🤣

Kızlar şaşıracaksınız belki test yaptim.. ve gerçekten belirtiden korkuyordum ya gebelik olusmussa belitri olmaması imkansiz demek ki...gerçekten belirtim hic yoktu ve de testim negatif cikti...su an cok üzgünüm tüm paramızı hatta olmayan paramızı borç alarak gitmiştik...ama ben bebek istiyorum 1 tane daha cok mu lüks birsey istiyorum ....
eşimle görüşeyim de elimizde avucumuzda 1 arabamız var satıp borcu ödeyip kalanla 1 kez daha denemek istiyorum ya insan vazgeçemiyor da 😔😔 amh degerim cok düşmüş hoca seneyi beklemek istemisti ama amh yi duyunca ozaman hemen başlayalım demişti..havuz yöntemi varmış onu uygulasak şansım 2 ye katlanır mi arkada belki donmuslwr kalır 1 kez daha denerim :KK43: cok kötüyüm eşime bir de erken gebelik testi aldirayim yarin da kesinleşsin..bu kez de olmadi.sizleri sevdim hakkinizi helal edin insallah herkes pozitifi görür sağlıkla gelir kuzular..bizler de baska bahara...
Sen bence gebelik testi değilde gidip yarın direk kan ver öyle kesinlestir sonuçta her şekilde gebelik testinin yanıltma payı vardır. Sonuç ne olursa olsun ne üzül ne de umudunu yitir Allah hayırlı olanı hayırlı zaman da elbet nasip edecektir sıkılma hiç.
Bu arada amh değerin kaç? Benim de düşük 0,432 o yüzden 4 yumurtadan fazla yumurta tam olgunluğa gelmiyor. Doktorum da havuz yöntemini uyguladı zaten ben de onu istiyordum çünkü ilk tüp bebek denemem başka doktordu, tedavi süresince doktor 4 yumurta görmesine rağmen senin yaşında en az 10 yumurta beklerdim demesine rağmen amh testi falan yapmadı sürekli endometriozis hastalığı diyip durdu, sonuç tuttu fakat düştü zaten 2 embriyo vardı kalitesiz ,elde birşey kalmadı maddi manevi boşa ugrasla elimiz boş kaldı. O yüzden havuz yöntemi istedim iyi ki de öyle olmuş 3 ölü işlemi sonrası 4 embriyo elde edildi 2'si transfer edildi 2'si dondurulmuş şekilde bekliyor. Ama bunu istiyorsan maddi manevi hazırlıkta olman lazım,ben yaklaşık ilaçlar dahil 35 bin TL harcadım ve bu paranın en fazlası iğnelere gitti. Allahım inşallah hepimizin bu uğraşını hayırlı sağlıklı güzel evlatlarla mükafatlandırır 🙏

• Beğen
Reactions: Z P
X