EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Orda fiyat nedir varmı elinizde
Suanki fiyati bilmiyorum ne kadar zam geldi ilk tedavime başladığımda 6200tl tup bebek ucreti ilac kişiyegore degisir ben pcostum ilaclarim fazlaydi en aşagi 2500 tutar dondurma ucreti 4tane icin 2000 tlydi ustune dondurtmak istersen tane 250 tlydi
Mesela suan donmus embriyo transferime 4200 hastaneye odedim senelik embriyo bakim ucreti 300 odedim ama suanda asiri artista yok

Tuttumı ne yapacağım ne demek ilkini ne yaptın da bunda da aynısını yapacan çatır çatır doğracan, 😅😅 bende pek yemedim yani daha çok ekmeksiz tükettim 30. Haftaya kadar müthiş gittim ikiz için min kilodaydım sonra bir şiştim. 24 kilo aldım. Bir hafta sonra 16, sı gitmişti ödemmiş
😀😀Cok garip geliyor sanki hic yasamamisim gibi 🧚🏽‍♀️. Ogluma insaAllah haksizlik yapmiyorumdur

Her ay yaşamayız umarım yaa 😑 bende 9 ay o agrilari yasamicam diye seviniyordum. çeken bilir şiddetli adet ağrısını. Dünyaları verseler istemezdim bir tek bu ağrıları alın derdim. Okul,iş,özel hayatımda bu yasima kadar yasam kalitemi o kadar düşürdü ki. Hamd olsun yinede. Sende kasiklarinda şiddetli kramplar kasilmalar agrilar mi olur adet dönemlerinde
İlk ay olur daha olmaz canim ya..sanmiyorum vücut hamileliği kendini tam hazirlayamadi daha

Eklentiler

• IMG_20201026_182906.jpg
    IMG_20201026_182906.jpg
    45,7 KB · Görüntüleme: 31
  • IMG_20201024_153056.jpg
    IMG_20201024_153056.jpg
    187,1 KB · Görüntüleme: 27
İlk ay olur daha olmaz canim ya..sanmiyorum vücut hamileliği kendini tam hazirlayamadi daha
İnsallah canim inşallah farkindaysaniz 3 gündür yokum pek. Ağrıdan kıvranıyorum. Bel agrisi, kasik agrisi vs hic önemli değil aliskinim onlara. Ama o krampli adet agrilari yok mu düşmanıma vermesin. Suan sadece adet kanamam yok düşün agrilari aynen yine cekiyorum. Umarim diger ay gecmis olur bu dönemde olmaz yine
Kacirdiysam cevap yazan arkadaslara tesekkür ederim. Sanirim bikac gün daha devam edecek agrilarim. Ara ara girip okuyorum. Hepinizi öpüyorum 😘😘

Ya oylede yapacak baska hic biseyim yok evde bi telefonla ilgileniyorum onla oyalanabiliyorum 😒
Azalticam bende farkindayim yanlis yaptigimin😔
Hamilelik ve bebek bakımıyla ilgili kitaplar okuyabilirsin. Yenidoğan bakımı ve beslenmesini YouTube’dan izleyebilirsin. Televizyondan ya da bilgisayardan girip izle. Sana uzak olsun. Sonra “temel güven” dönemini araştırıp neler yapman gerektiğini öğrenirsin. Adem Güneşi tavsiye ederim

X