EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Kiyamam sana yaa Rabbim hayirlisyla nasip etsin kuzum. Acisini gostermesin bi daha evladinin sana

Ayy yine konulari kacirdim. Noldu yine ne yemiyorsunuz Ayy Allah askina siz yemeyin biseyBen herseyden yirimmSimdi bi misir patlatim cayla ohh mis. Ayy cayda icmiyosunuzdur simdi siz
Aynen doktor içme dedi Bugün gözüm döndü su gibi açık şekilde bir bardak içtim rahatladım normalde ben çaya çok düşkünüm çikolata yemiyoruz

İnşallah onlara gerek kalmaz he birde şimdi diyelim 8 embriyon var transfer günü 8 ide cozduruluyormu 1 transfer edilip geriye kalanlar tekrarını donduruluyor embriyologlar bilgi veriyormu aciklayici
8 embriyo aynı yerde dondurulmuyor canım. Sana soruyorlar kaçarlı donduralım diye üç üç mü iki şer iki şer mi yoksa teker teker mi diye?? Aslında bunu sen belirleyeceksin benim 10 embriyom vardı 2 şerli dondurduk. Ben üçer dedim hani çözülme sırasında bazen kayıp olabilir diye embriyolog ikna etti ikişere üçer olsa üç koyacaklardı. Çok şükür ikişer dondurduk iki minik konuldu

Bana boyle bisey sormadilar canim tek tek donduruldu

Bana boyle bisey sormadilar canim tek tek donduruldu
Ayrı ayrı tüplerde demi canım. Merkezin demekki tercihi. Benim önceki iki transferimde hiç donduracak embriyom olmamıştı. İlk defa 5. Güne kadar gittiler. Embriyolog arayıp hem bilgi verdi hemde kaçlı donduralım dedi. En iyi embriyolardan başlayacak şekilde çiftlediler. 4 çift embriyom daha var

Reactions: Z P
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…