EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Ayrı ayrı tüplerde demi canım. Merkezin demekki tercihi. Benim önceki iki transferimde hiç donduracak embriyom olmamıştı. İlk defa 5. Güne kadar gittiler. Embriyolog arayıp hem bilgi verdi hemde kaçlı donduralım dedi. En iyi embriyolardan başlayacak şekilde çiftlediler. 4 çift embriyom daha var
Anladim kuzum evet sormadilar hic 😊Kendileri ayarladilar

Ayrı ayrı tüplerde demi canım. Merkezin demekki tercihi. Benim önceki iki transferimde hiç donduracak embriyom olmamıştı. İlk defa 5. Güne kadar gittiler. Embriyolog arayıp hem bilgi verdi hemde kaçlı donduralım dedi. En iyi embriyolardan başlayacak şekilde çiftlediler. 4 çift embriyom daha var
Benimde 2+2olarak 4 embriyom kaldi

Benim derdim kan pıhtılaşması ayrıca pkos da var. Ama pkos tüp bebekte sorun olmaz. 😊Çok şükür transfere kadar her şey yolunda gitti sorun yaşamadım. İnşallah bebeğimi kucağıma alırım. Rabbim sanada hayırlı kapılar açsın.❤
Hatta tam tersi çok yumurta demektir benimde pkos değil ama pkos görünümlüydü son tedavimde 31 yumurta toplandı 😅

Kızlar benim gibi adet dönemi gelmis olup ara ara şiddetli adet agrisini yasayan var mi ? Çogu kiside yok sanirim 😑 Benim adet agrilarim cok siddetli gecer her zaman o yüzden mi günü diye agrim oluyor acaba. Kanama, lekelenme filan hic olmadi transferden bu yana.
Benımde adet dönemim geldiğinde çok ağrım olmuştu özellikte belimde benımde çok sancılı geçer annem hamileliği boyunca adet dönemlerinde ağrı çekmiş

Aslında bakarsan birkaç tane tekli olsun isterdim. Mesela üçüncü çocuğu istiyorum ama yine çifte artık gücüm olmaz. Tek olsa onlardan denerdim. Ne bilim mevlam belki doğal yoldan verir beş yıl sonra bir minik daha 🙏
Benim bu denemem insallah tutar ama 3denemeye mecbur kalirsam 2taneolmasi benim icin cook iyi 5yildir yiprandim😔

Kızlar benim gibi adet dönemi gelmis olup ara ara şiddetli adet agrisini yasayan var mi ? Çogu kiside yok sanirim 😑 Benim adet agrilarim cok siddetli gecer her zaman o yüzden mi günü diye agrim oluyor acaba. Kanama, lekelenme filan hic olmadi transferden bu yana.
Canım bunu doğuma kadar yaşayacaksın. Benim adetim hiç ağrılı olmaz. Ayın 5 i geldi mi adet olacağım zamanki ruh halim yüzümde çıkan leke hepsi olurdu. 9 ay boyunca tek kanama olmadı gerisini her ay yaşadım unutturmadı kendini zalim 😅doğumdan sonraki ayda hemen geldi zaten kendileri de 😂😂

Bitter çikolata öneriliyor hamilelikte ve ben çok yedim kim dediki zararlı diye. 9 ay boyunca çikolata yiyip dolaştım canım ben hemde ekmeğe sürüp sürüp öyle iki tane kalıp çikolata falan kesmedi beni 😂

Yaa ben zararlı diye yemiyordum yesemde bi parçacık reklamlarda nutellayı ekmeğin üzerine sürüp yiyince canım çekiyor aslında 🙈

X