EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Ah canim benim taa içimde hissettim hislerini.cok zor şeyler yaşamışsın Allahim inşallah en kısa zamanda yuzunu güldürür..
Sen hangi sehirdeydin hangi doktora hastaneye gittin

Kizlar ben acile gittim doktor keseyi de yolk’u da gordu cok sukur hic bir sorun yok biraz cok ince kanama alanin var o da normal dedi. Bu tarz kanamalar olabilir korkman gereken adet olur gibi buyuk kanamalar dedi. 1 hafta boyunca hic kalkma yat surekli dedi. Allahim cok sukur cok rahatladim allah bununla dusmanimi sinamasin.
Ben biraz foruma ara verecegim herseyi okuyarak da stres oluyorum. Biraz kafami rahatlatmaya ve dinlenmeye ihtiyacim var. Hepinizi seviyorum insallah cok guzel haberlerle dolsun burasi

Eşimde varikosel vardı sperm degerlerinde sorun vardı banada pcos dediler
Benim derdim kan pıhtılaşması ayrıca pkos da var. Ama pkos tüp bebekte sorun olmaz. Çok şükür transfere kadar her şey yolunda gitti sorun yaşamadım. İnşallah bebeğimi kucağıma alırım. Rabbim sanada hayırlı kapılar açsın.❤

Kızlar aranızda hıstereskopı yaptıran varmı
Ben Eylül ayında yaptırdım cnm. Önceki transferimde rahim ince kaldı ve transfer iptal olmuştu. O yüzden yaptı dr. Şükür bir şey çıkmadı.31 ekimde transferim var. Rahim kalınlaştı. Anestezi altında yapılıyor. Birksç gün hafif ağrın olabilir. Bir haftada lekelenmen olabilir

Son düzenleme:
Amin inşallah kan pihtilasmasi heterezigot olarak mı gecciyor benim sonucunda o yaziyo

Böyle durumlarda söylenecek bisey kalmıyor bizlere. Allhim yardımcınız olsun . Inşallah tez vakitte bebeğine kavusursun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…