EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Tabiki az az cozdurulmeli benim mantığım tabi yine embriyologlar da iyi bilir ama siz nerde tedavi oldunuz

Merkezdeki tüp bebek kordinatoru dedi rahim dinlendirme sonrası diyelim 8 embriyon var bunun hepsinimi cozduruyorsunuz dedim evet hepsi cozduruluyor transfer yapılıyor geriye kalan yine donduruluyor dedi bana mantıksız geldi

Ay gercektenmi onlarida esim vurmustu benim bi cesaretlensem bende denicem tamam

Allah sabır versin kardeşim çok zor şeyler yaşamışsın ama ol diyen rabbim birgün yüzünü güldürecek inanıyorum ben

İnşallah canım Bülent urman varmış Amerikan hastanesi sanırsam onun hakkında bilginiz varmi

Yazdir yazdir benimde bugun icin son bi tane var yarin yazdirmam gerekiyodu ama 29 ekimi unutmusum kapali olcak heryer bu aksam acile gitcem prolutonu olmak icin doktordan rica etcem yazar insallah acildeki
Insallah canim yazmazsada bir gunden bisey olmaz he cuma yazdirirsin sende benmde cuma son cumartesiye kalmiyo gidip yazdiririm

Canm embriyologlardan iyi kimse bilemez belkide ben yanlis biliyorum guvenmedigin yerde baslama bu ise cok fazla arastiriyosn anlasilan akisina birak biraz
Bırakamıyorum canım bu sons şansım maddi anlamda onun için araştırıyorum

Allah sabır versin canım üzülme Allah bir gün nasip eder hepimiz alırız kucağımıza. Umudunu kaybetme. Tedaviye devam et. İnşallah Rabbim verecektir inanıyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…