EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Teşekkür ederim kızlar kana bakılsın öyle ikna olacam galiba
Bizim sureclerimiz malesef cok uzun ve can sıkıcı surecler idrarda cikiyo kani gormeden rahat edemiyosun kanda cikiyo katlancakmi diye dusunuyosun katlanarak gidiyo keseyi gorcekmiyim goruyosun kalp etisini duycakmiyim diye surekli kurt dusuyo insanin icine. Mumkun oldugunca kafani rahat tutmaya bak ben keseyide bebegide gordum ama kanamam oldu lekelenmem hala devam ediyo ben bile hala ikna olamiyorum bu yuzden ya giderse diye Allah hepimizin yardimcisi olsun

Pkos tanısı için adet düzensizliği olması şart değil, alttan ultrasonla yumurtalıklara bakıp tanıyı koymuştur, ayrıca hormonların birbirine oranı da belirleyici olabiliyor. Siz doktorunuza inanın
Biri var diyor biri yok diyor doktorların buna kafam karışıyor hormonlarda nasıl konuluyor tanı herkes farklı şey doyleyince azıcık inanssim gelmiuo doktorlarda

Amin Allah hepimizin yardımcısı olsun dualarımız ins kabul olur çünkü yorucu süreç her dk ne olacak diye beklemek yoruyor insani

Gunaydin kizlaaar,
Bugun transfer sonrasi 5. Gunum, blast embriyo transferi oldum, sabah kaset test yaptim cikmadi, modum dustu biraz, belirtim de yok
Kan vermeye mi gitsem acaba?
Bende 5. Gün idrar testi yaptım bende de çıkmamıştı şuan karşımda iki melek uyuyor demem o ki 5. Gün blast mılastta olsa çıkmıyor. İki tane olduğu halde bende direkt negatif olmuştu. 11. Gün kanda öğrendik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…