EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Ah iste en sevindiğim gebe belirtisiz bana bize umut olan..söyle gene soyle ölücez burda belirtimiz yok diye 😂
İlla lekelenme aramayalım o zaman 😃 sanki bı lekelenme gorsem tuttu dicem gibi gelıyo bana hatta beyaz iç çamaşırı stoklama yapıcam daha net gorurum dıye😂
Yok yok hiç birşey yok lekelenmeyi bırak akıntım bile yok 😂 hamile demeye bin şahit arar 😂

Ayyy o konu benimde kafam karştryor ya. Bugün doktra gidicem bakalım keseyi göre bilecekmi diye. Transferin 16.günü bugün. Adetim de eylül 25. Kaç haftalık diycek merak ediyorum. Sağlıklı olsunda çok önemi yok ya. Gece de uyuyamadım heyecandan. En son geçen çarşamba kan testi yapmıştım sonrasında boş 1hafta hala ordalarmı acaba diye düşünmekten kafayı yiycem
Ayni gün transfer olmuşuz. Güzel haberlerini bekliyoruzz😍 bakalım 1 mi 2 mi kese görülecek

Ya kızlar dış gebelik falan değil demi oyle şeyler olabilir mi ben niye ikna olamiyrm ya
Canim insallah degildir Allah gostermesin ama onu bu testlerle anlamazsin zaten bi arkadas vardi kan sonuclarida katlanarak gitti ama keseyi gormeye gittiginde once kimyasal demisler sonra dis gebelik demisler sen kotu dusunme daha simdiden hamilesin bunun tadini cikar hayirli olsun 🥳🥰🥳

Ayyy o konu benimde kafam karştryor ya. Bugün doktra gidicem bakalım keseyi göre bilecekmi diye. Transferin 16.günü bugün. Adetim de eylül 25. Kaç haftalık diycek merak ediyorum. Sağlıklı olsunda çok önemi yok ya. Gece de uyuyamadım heyecandan. En son geçen çarşamba kan testi yapmıştım sonrasında boş 1hafta hala ordalarmı acaba diye düşünmekten kafayı yiycem
Ayni heyecani ben de yasadim canim seni cok iyi anliyorum bi de ustune benim lekelerim vardi. Ama keseyi gorduk cok sukur sen de goreceksin💙

Canim insallah degildir Allah gostermesin ama onu bu testlerle anlamazsin zaten bi arkadas vardi kan sonuclarida katlanarak gitti ama keseyi gormeye gittiginde once kimyasal demisler sonra dis gebelik demisler sen kotu dusunme daha simdiden hamilesin bunun tadini cikar hayirli olsun 🥳🥰🥳
Teşekkür ederim kızlar kana bakılsın öyle ikna olacam galiba

kızlar ben keseyı gordum yolk kesesı de olusmus cok şükür ama kese yuvarlak degıl böyle gorunuyor normalmı acabe 5+1 doktor yuvarlak olmasını ısterıx ama buzusmuste degıl dedı
Masalaahh canim olsun onemli bisey olsa doktor uzerinde dururdu❤️ Saglikla buyur insallah
Bu arada doktor bana beslenme kanali da olusmus demisti keseyi gordugumuzde. Yolk kesesini mi kast etti acaba

X