EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Kizlar ya ben su gebelik takvimini bir turlu cozemedim. Simdi ben doktora gittigimde 5+0 idim doktor tam 5 haftaliksin dedi.
Bugun 5+2 yim. programlarda 6 haftaliksin diyor. Yani 5 bittigi icin 6 diyor ama ben gelisimini 5 haftalik olarak mi bakacagim yoksa 6.haftalik gelisim olarak mi bakacagim🤷‍♀️
Canım benim bitirdiğin haftaya göre bakacaksın. Yani yanında artı önemli değil 5 önemli bitirdiğin hafta 5 oluyor. 6 nın içindesin ama bitirmediğin sürece baz alacağın 5 senin. Gebelik takip programı indir. Sat ı gir ona göre git. Bazen bebeğin gelişimi ilerde bazen geride olacak. Mesela benim oğlum ilerden gidiyordu üç dört gün kızım bir iki gün ya geriden geliyordu ya da tam gününde çıkıyordu ama ben buna takılmadım sat a göre hafta takibi yaptım.

kızlar ben keseyı gordum yolk kesesı de olusmus cok şükür ama kese yuvarlak degıl böyle gorunuyor normalmı acabe 5+1 doktor yuvarlak olmasını ısterıx ama buzusmuste degıl dedı
Benim kesemin biride tam böyle olmasa da tam yuvarlak değil ovaldı hatta buna göre cinayet tahmini yapıorlar 😂 doktor bana da inşallah kalp atışını da duyarız dedi duyduk çok şükür. O teoreme göre bebeğin kız 😂😂benim tuttu bu arada yamuk olan kesem geriden geldi birkaç gün ve kese şekli öyle devam etti 15., hafta içinde cinsiyeti öğrendik. Yamuk kesem kız tombul yusyuvarlak kesem erkekti.

Gece hiç uyumadik sabaha kdr acaba yanıltma mi o çizgi diye düşündük durduk Allah yardım etsin ne zor bir süreçten geçiyoruz
Önce yumurtam olustumu sonra dollendimi sonra bolundumu sonra rahim kalinlastimi transfer oldumubpozitifmi idrarda cikacami kanda katlanacak mı derken uzayıp gidiyor cokkk zor Allah yardımcımız olsun

Benim kesemin biride tam böyle olmasa da tam yuvarlak değil ovaldı hatta buna göre cinayet tahmini yapıorlar 😂 doktor bana da inşallah kalp atışını da duyarız dedi duyduk çok şükür. O teoreme göre bebeğin kız 😂😂benim tuttu bu arada yamuk olan kesem geriden geldi birkaç gün ve kese şekli öyle devam etti 15., hafta içinde cinsiyeti öğrendik. Yamuk kesem kız tombul yusyuvarlak kesem erkekti.
ınsallah canım saglıklı olsun da doktor yuvarlak olmasını beklerız dıyınce tam sevınemedım de nebılım🙊

Ay benımkini de yorumla canım 😍

Eklentiler

• Screenshot_20201028-105030_Photos.jpg
    Screenshot_20201028-105030_Photos.jpg
    72,9 KB · Görüntüleme: 60
Aaa oylemiymis benimkide yuvarlak tombul 🤠

X