EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Benm kullandığım maxijuno ve stromega asla bırakma dedi çünkü yapılan her işlem kan değerlerini düşürecek dedi
Kaç ay önce başladınız tedaviden yumurta kalitesini artırdığını düşünüyormuş iniz bende TLF konuşmuştum cem beyle maxijuno ve stromega verdi ayni

Kızlar transfer sonrasi genital bölgenin özellikle ic kısmı çok fazla yıkanmamalı demişlerdi ama bu durum ne kadar sürecek yani gebelik devam ederse hep böyle dikkat mi etmek gerekecek. Ben fitil kullandigimdan çok rahatsız oluyorum güzelce yıkamak istiyorum

Ben ilk tüp bebekten sonra çok araştırdım 1 sene ara verdim hatta Bülent tirasla cem beyin arasında kaldım sonra baktım hergun 10/10 tuttu mesajları atıyor öyle karar verdim
Bazende Dr yorum yapmıyor yüzünü dahi goremiyorsunuz soğuk falan yazmışlar kararsız kaldim

Merhaba canim benimde transferin 10. günü transferin 3. Gününden bu yana kasik agrim oluyordu ara ara. 2 gündür yogun adet agrisi yasiyorum yine ara ara. Adet günüm diye oluyor sanirim. Normalde de agrili olur benim

Bazende Dr yorum yapmıyor yüzünü dahi goremiyorsunuz soğuk falan yazmışlar kararsız kaldim
Olur mu aksine ya biz gidiyorduk arabasını durdurdu iyi günler dedi ben görmedim maske vardı geri döndü heyy iyi günler dedi ben yine görmedim arabayı yana çekti cami indirdi heeyyyyyy heyyy ne oldu dedi aaa dedim hocam gormedik he iyisiniz demi dedi evet deyince güldü gitti

Kötümü bu iğne herkes şikayetçi acıtıyor sanırsam jelde birikiyor sonra tortulu geliyor oda pek iyi değil çocuk için herşey mübah diyip devam ediyoruz
Progestan yine iyi canim ben haftalik bir igne var prolut deport diye berbat bi igneydi ama sanirim alistim onada bugun hic acimadi

Candan yani ne güzel off kafamda deli sorular herşeyi zorlayıp cem beyemi gitsemm

Reactions: Z P
Kizlar doktor pluton depot kullan haftada 2 kez kalcadan dedi. Bugun ilaci bulmaya calisacagim. Simdi bu ilac da acisi ve agrisi var mi?
Canım bu ilaç normalde çok acı yaparmış ama bana yapmadı hatta doktorum şaştı kaldı hiç mi ağrı yok derdi her kontrolde yok derdim maşallah derdi 32. Haftaya kadar haftada bir gün vuruldum. İnşallah sanada benimdeki gibi etli etmez

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…