EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Opudan sonra kaç adet geçmesi gerek transfer için 3.gun embriyoların dondurdularmi transfer olacaginda hepsinimi cozduruyorlar sonra tekrar donduruyorlar

Opudan sonra kaç adet geçmesi gerek transfer için 3.gun embriyoların dondurdularmi transfer olacaginda hepsinimi cozduruyorlar sonra tekrar donduruyorlar
Ben bir adet gördüm estrofem kullanmaya başladım rahim kalınlığı ölçüldü sürekli eğer istedikleri değer olmasaydı transfer etmeyeceklerdi benim hemen kalınlaşma oldu 4 emriyoyu çözdüler birini transfer ettiler 3 unu tekrar dondurdular

Canım cok sevındım ya ikiz mi acaba degerınde guzel senın embrıyoların kalitesı nasıldı canım?
Galiba ikiz gerci hemen belli olurmu bilmiyorumki 2 tane 3bc kalitedelerdi canm yani oyle 1. Derece super embriyolar degillerdi ama kaliteli hala canli gebelik olusturabilecek embriyolar denildi

Anladım bende merkeze karar verme aşamasındayım Ankara'da var bahçeci oraya gideyim diyorum labaratuvarlari İstanbul'da aynıymış sanirsam

Neden canım ananas kanı daha da mı sulandırıyor?
Burda okumuştum hangi topikte hatırlamıyorum. Ananas kanı sulandırır diye. Ama embriyo tutunmasında faydası olduğunu biliyorum. Yani ardı ardına kimyasal gebelikten sonra bol bol ananas, kabak çekirdeği, muz, kuruyemiş yediğim ay bebeğim tutunmuştu.

Anladım bende merkeze karar verme aşamasındayım Ankara'da var bahçeci oraya gideyim diyorum labaratuvarlari İstanbul'da aynıymış sanir

Anladım bende merkeze karar verme aşamasındayım Ankara'da var bahçeci oraya gideyim diyorum labaratuvarlari İstanbul'da aynıymış sanirsam
Bahcecinin çalışma şekli çok iyi hangi doktor olursa olsun ortak çalışıyorlar senin hastan beni ilgilendirmez demiyor hepsi ilgileniyor

Bahcecinin çalışma şekli çok iyi hangi doktor olursa olsun ortak çalışıyorlar senin hastan beni ilgilendirmez demiyor hepsi ilgileniyor
Evet öyleymiş şansımızı birde orda deneyelim bakalım sizin kaçıncı deneme

Benm 2. Oldu bu iki kere de aşı yaptırdım esimin için hiç ilaç vermemislerdi olmayacağı çok belliydi hiç heveslenmemistim şimdi ise herşey düşünülüyor
Ön hazırlık çok önemli bence erkek ve bayan için 1 sperm yeter diyorlar ama sperm de DNA hasarı varsa yeterli olmuyor işte biz uyanık olmalıyız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…