EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Progestan yine iyi canim ben haftalik bir igne var prolut deport diye berbat bi igneydi ama sanirim alistim onada bugun hic acimadi😀
Nelere katlaniyoruz bu bebisler için yaaa degilmi ne bilim ben hiç olmadım ama bazı merkezler sanırsam bu progestan iğneden yana prolut kanaması olana veriliyormuş heralde az önce arkadaş dedi sumdiden bilgi topluyom bende😁

• Beğen
Reactions: Z P
Canım benimmm hayirlisi olsun artik. Rabbimin kötü işi olmaz vakti zamani simdi degilmis. Rabbim sana esine sevdiklerine saglik versin. Simdi kafandan herseyi atmanin biraz kafani dagitmanin zamani 🙏 Hayirlisiyla dogru zamanda güzel günleri göreceğiz insallah 🙏
Arkadaş hesabını dondurulmuş sanırım çok üzüldüm 😢hesaba bakın pasif yazıyor.

Nelere katlaniyoruz bu bebisler için yaaa degilmi ne bilim ben hiç olmadım ama bazı merkezler sanırsam bu progestan iğneden yana prolut kanaması olana veriliyormuş heralde az önce arkadaş dedi sumdiden bilgi topluyom bende😁
😀Evet kuzum benim.oglumdada dusuk tehlikem olmustu. Bide 5 dusugum vardi tup bebege basvurmadan once. Doktor her turlu igneyi ilaci verdi bana tedbir amacli

Kizz yok dunku 😀 ama inanamadim bi an . Ogretmen diye biri vardi ya onunki yanlis cikinca inanmak istemedim bende pek 😏😏

Ayy canimmm ❤❤InsaAllah oyleyimdir. Yani nasil cikti anlamadim ama aksam son kez dedim😀 Cuma gunu belir olur ak kara
Yaa olmayan cikar mi var iste varrrr🤩🤩 ay dur cok heyecanlandım.. heee bide sende belirti hic yoktu demi:halay::halay:minnacık da mi yoktu:KK53::KK53:

• Komik
Reactions: Z P
Sizin peki ne gibi sorun vardı ürolojikse Bülent bey mükemmel
Biz ürolojisi çözdük 5 aydır Kaan Aydos tedavisindeyiz eşimde varikosel vardı Kaan bey kesinlikle ameleşim sonrası vitamin takviye falan geçen gün mail attı Kaan bey DNA hasarı sperm testi morfoloji sonucuna göre tamamdır 6 ay normal deneyin dedi ama biz vakit kaybetmek istemiyoruz bana Dr pko dedi adetim düzenli bende anlamadım

Yaa olmayan cikar mi var iste varrrr🤩🤩 ay dur cok heyecanlandım.. heee bide sende belirti hic yoktu demi:halay::halay:minnacık da mi yoktu:KK53::KK53:
Ben oturunca kasiklarimda baski hissediyorun yada kendimi yordugumda okadar kuzum baska bisey yok igne acisindan kendimi dinleyemedim😀

Ben oturunca kasiklarimda baski hissediyorun yada kendimi yordugumda okadar kuzum baska bisey yok igne acisindan kendimi dinleyemedim😀
Ayyyy valla bak tabi herkese cok cok seviniyorum da..simdi sende belirti yokya bende de yok ya sen hamilesin ya iste cok heyecanlandim :rolleyes: :KK9::KK70::KK70: 1 tanecik testim var zor duruyorum ama yok korkuyormm

Biz ürolojisi çözdük 5 aydır Kaan Aydos tedavisindeyiz eşimde varikosel vardı Kaan bey kesinlikle ameleşim sonrası vitamin takviye falan geçen gün mail attı Kaan bey DNA hasarı sperm testi morfoloji sonucuna göre tamamdır 6 ay normal deneyin dedi ama biz vakit kaybetmek istemiyoruz bana Dr pko dedi adetim düzenli bende anlamadım
Ben bir kaç doktora gittim bana amh çok düşük dedi iki doktor ceme gittim bana güldü düşük mü dedi ben 0.1 bile umut var diyorum sen 2.3 kim dedi bunu gayet iyisin dedi bazen doktorlar saçmalıyor gerçekten çok sinirimi bozuyor bu durum eşim içinde ne olacak ya sperm var işte yeter dediler cem bey ne yeteri asla tutmaz tüp düzelecek öyle olacak dedi Kaan beyi bende gördüm cidden iyiymiş biz hasar testi yaptirmadik gerek yok dedi ürolojimiz

X