EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Hic icmedim ama nerden aliyorsunuz kuzum. Simdi karismak istemem ama cok bekletilmis kefir icmek mekruh kizlar . Yani arastirin. Cocuklarimiza kotu bisey gitmesin
Kur an da size helal kılınan ve temiz olan her şeyden yiyip içebilirsiniz diyor. Açık olarak .Yani mekruh diye hiç bir şey olduğunu düşünmüyorum ben. Haram olanlar zaten belli. 4 tane . içerisinde faydalı probiyotikler var bağırsaklarımız için.
burda önemli olan şey temiz olması ve helal olması. Tüm süt ürünleri kolay bakteri üreteceğinden dolayı dikkatli taze tüketmek gerekir.
Kefir sütün mayalanmasıyla yapılıyor, bir nevi yoğurt gibi , sirke gibi ..

bilmiyordummmmmmmmmmm
süt ürünleri yasak demiiiiiiiiiii
Pastörize olmayanlar yasak 🚫 salmonella mikrobu üreyebiliyor, normalde bende evde kefir yoğurt yapıyorum ama şimdiki süreçte kefiri yapmıyorum çok riskli . Aşıları oluyor gebelik öncesinde riske karşı bağışıklık var mo yok mu diye bakıyorlar. Ama çok gerekli değil

Pastörize olmayanlar yasak 🚫 salmonella mikrobu üreyebiliyor, normalde bende evde kefir yoğurt yapıyorum ama şimdiki süreçte kefiri yapmıyorum çok riskli . Aşıları oluyor gebelik öncesinde riske karşı bağışıklık var mo yok mu diye bakıyorlar. Ama çok gerekli değil
👏👏 dogru bildigimin tespitini yaptin canim sagol 🥰

Kızlar sabah başka bir Marka kaset test yaptım hiçbir şey çıkmadı .Dün test bozukmuş sanırım .Hemende ikinci çizgi belirmişti ve gittikçe koyulaşmıştı .Yapacak birşey yok , yarın da kan veririm .Ama kesin yok Yani .Boş yere sevindik 🤦‍♀️
Ama erken gebelikle yap bence.değerin düşükse kaset test göstermezki

Evet bende yemiştim ananas. Fayda ettiğini düşünüyorum. Ama ananası kan sulandırıcı kullanırken yememeli diye duydum. Şu an hem ecopirin hem oksapar kullanıyorum.
Bende.oyle kuzum o yuzden 1 dilim yiyorum. Hani fazlasi zarar az biseycik ye tatmin olursun. Hani bunuda yemedik demeyelim😊

Bir soru da benden...Hobileriniz var mi kizlarrr ben amigurumi hasir canta terlik vb yapiyorum cok guzel kafa yapiyo😆
En buyuk hobim temızlık yapmak :KK70: ama hep senin gıbı seyler yapmk ıstemışımdr yapamam gıbı gelıyo oyuzden hıc baslamadım

• Beğen
Reactions: Z P
Bir soru da benden...Hobileriniz var mi kizlarrr ben amigurumi hasir canta terlik vb yapiyorum cok guzel kafa yapiyo😆
Elimde siparis igne oyasi var canim oglenden sonra kafami.kaldiramiyorum hep yatiyorum aksamlarida cocuk uyuynca yapamiyrm surekli bi yatma hali oluyor yorgun dusuyorum

X