EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Canim ben 47 kg ile pozitifi gordum. 158 boyum var. Vucudum da yag yoktur bencr

Boyun kac cnm? Bnde 50 kıloyum boyum 1.71 yag oranım cok az cıktı doktor yagsızsın yaglan dedı embrıyonun tutunması için yag lazımmış
47’ye 158 canim. Acikcasi yag oranimi hic bilmiyorum. Ama saglikli kilo alip yeterli beslendigimden emin olmak icin diyetisyene gitmeyi dusunuyorum

Kızlar adetımın 21. Gunu lucrın vuruldum transfer için progesteronu kontrol altına almak için yaptırdı hoca. Cuma gunu adet olmam gerekıyordu normalde gununde olurum 28 gunde 1 fakat 4 gun gecktı. Bi kaç kişide bana 1.5 ay gecıktı sokturucu kullandı arkadasım dıyo o adetlıyken lucrın vurulanlar degıl mi? 21. Gunu vurulanlar gecıcı menepoza gırdı mı ?

Yaa bugun doktoru arayip ilac degistircektim. 400 tl verdik aha bu ignelere. Yani parayada aciyorum valla kocam emek veriyor okadar. Dayanicaz artik napalim. Bitince degistircem ama. Transferime kadar yeterli ignem var. Sonrasi Allah kerimdir
Kiz aile hekiminde yazdrsana ben dun yazdrdim aldim hic para odemedm eczaneye yazik okadar paraya

Reactions: Z P
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…